Ey tencere tavacılar, yenilik şart yenilik!

1451 izlenme 23 Kasım 2021
Reklamlar
Aralarında PKK’nın siyasi uzantısı HDP’lilerin ve CHP’liler ile marjinal sol örgüt üyelerinin bulunduğu bir grup ‘gerici tencere tavacı’ Ankara’da yürüyüş yaparak hükümeti istifaya davet etti. 

Ankara’da tencere tavalı yürüyüş.. Ankara’nın Çankaya ilçesinde ellerinde tencere tava bulunan grup, “AKP istifa” sloganlarıyla yürüyüş yaptı. Dolar kurundaki artışı bahane eden ‘tencere tavacı gericiler’, 28 Şubat’ta sahnelenen filmi tekrar yürürlüğe koydu.  
Ankara'da 'AKP istifa' sloganlarıyla yürüyüş - Gazete Karınca

‘Tencere tavacı gericiler’ 28 Şubat’ta da sahaya inmişti.. Bu akşam Ankara’da yürüyen zihniyetin aynısı 28 Şubat döneminde Susurluk skandalını bahane ederek ellerindeki tencere tavalarla sokağa dökülmüş, ışık söndürme eylemleri yapmıştı. Hükümet karşıtı o eylemlere fazla dayanamayan Refah-Yol Hükümeti yıkılmıştı. Şimdi hiçbir yenilik katamayan ‘gerici tencere tavacılar’ aynı kurguyla AK Parti hükümetini istifaya davet etti. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kuzey Kore'de savaş alarmı Türkiye'den Tüm Dünyadaki Dengeleri Değiştirecek Büyük Buluş! GURURLA İZLE-PAYLAŞ Bu tank duracak o kadar.. Heredot Cevdet'in Evet Videosu İzlenme Rekorları Kırıyor... Paylaşmayan Kalmasın