Nurettin Veren: Gülen, Alaaddin Kaya'yı pazarlık için gönderdi

630 izlenme03 Eylül 2016
Reklamlar

Bir zamanlar Teröristbaşı Fetullah Gülen’e en yakın isimlerden biri olan olan Nurettin Veren, tutuklanan Alaaddin Kaya'nın Gülen tarafından pazarlık yapmak için Türkiye'ye gönderildiğini öne sürdü.

Beyaz Tv'de yayın konuğu olan Nurettin Veren, Gülen'in tutuklu bulunan karakutusu Alaaddin Kaya'nın Fetullah Gülen tarafından pazarlık yapmak için Türkiye'ye gönderildiğini öne sürdü. 

Alaaddin Kaya'nın kendisini yakalattıracak kadar kapasitesiz biri olmadığına dikkat çeken Veren ' Buraya belli bir pazarlık yapmak için gelmiş olabilir. Çünkü Alaaddin Kaya'yı çok iyi tanıyorum. Devletle bir pazarlık yapmak için Gülen tarafından gönderilmiş ihtimali yüzde doksan.' dedi. 

Veren sözlerini şöyle sürdürdü;

Alaaddin Kaya'nın Yüksek Askeri Şura'nın Fetullahcı olmayan bütün üyeleriyle oturup pazarlık yapabilen bir adam ve Gülen adına geldi. Bunun görüntüleri de var bende. Çevik Bir Paşa'nın görevde olduğu zaman, yanında o dönem bakan olan Işılay Saygınla birlikte gidiyor 'Ben Fetullah Gülen adına geldim.' diyor. Bu kapasitedeki bir adam birden bire 'Ben örgütten ayrıldım' diyor. Bu tesadüf değil. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

15 Temmuz'un 2.Aşaması'na Karşı Ne Yapmalı? ABDULLAH GÜL'E SPİKERLER AÇIK AÇIK NE OY KULLANDINIZ DİYE SORDULAR BAKIN NE CEVAP ALDILAR Silahla yenemediler şimdi de ekonomik savaş açtılar. HOROZ'DAN KURBAN OLUR DİYEN ZEKERİYA BEYAZ,BAŞKANLIĞA KARŞI OLDUĞUNU SÖYLERKEN RESMEN KUDURDU..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ERDOĞAN ABD'NİN "KARŞILIKSIZ DOLAR" OYUNUNU DEŞİFRE EDİP,KÜRESEL GÜÇLERE BÖYLE MEYDAN OKUDU!