Nurettin Veren: Gülen, Alaaddin Kaya'yı pazarlık için gönderdi

726 izlenme 03 Eylül 2016
Reklamlar

Bir zamanlar Teröristbaşı Fetullah Gülen’e en yakın isimlerden biri olan olan Nurettin Veren, tutuklanan Alaaddin Kaya'nın Gülen tarafından pazarlık yapmak için Türkiye'ye gönderildiğini öne sürdü.

Beyaz Tv'de yayın konuğu olan Nurettin Veren, Gülen'in tutuklu bulunan karakutusu Alaaddin Kaya'nın Fetullah Gülen tarafından pazarlık yapmak için Türkiye'ye gönderildiğini öne sürdü. 

Alaaddin Kaya'nın kendisini yakalattıracak kadar kapasitesiz biri olmadığına dikkat çeken Veren ' Buraya belli bir pazarlık yapmak için gelmiş olabilir. Çünkü Alaaddin Kaya'yı çok iyi tanıyorum. Devletle bir pazarlık yapmak için Gülen tarafından gönderilmiş ihtimali yüzde doksan.' dedi. 

Veren sözlerini şöyle sürdürdü;

Alaaddin Kaya'nın Yüksek Askeri Şura'nın Fetullahcı olmayan bütün üyeleriyle oturup pazarlık yapabilen bir adam ve Gülen adına geldi. Bunun görüntüleri de var bende. Çevik Bir Paşa'nın görevde olduğu zaman, yanında o dönem bakan olan Işılay Saygınla birlikte gidiyor 'Ben Fetullah Gülen adına geldim.' diyor. Bu kapasitedeki bir adam birden bire 'Ben örgütten ayrıldım' diyor. Bu tesadüf değil. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bill Gates tarafından destekleniyor! Acı tabloyu gözler önüne seren soru: Sübhaneke'yi okur musunuz? KILIÇDAROĞLU REFERANDUMDAN EVET ÇIKTIĞI İÇİN MECLİSTE BAKIN NASIL KUDURDU..İZLE PAYLAŞ Devrimci emperyalistler! Milli değerlere düşman CHP'nin 3 silahşörü