Ana Sayfa
07 Haziran 2019 ( 3519 izlenme )
Reklamlar

Ordu Valisi'nden CHP'nin adayına dava!

Ordu-Giresun Havalimanı'ndan İstanbul'a dönerken devlet ricalinde bulunmadıkları halde VIP salonunu kullanmak isteyen CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu ve beraberindekiler, polise mukavemette bulunarak hakaretler yağdırdılar. CHP'nin adayı İmamoğlu'nun, kendisine refakat eden polislere hitaben 'Bu Vali tam bir it.' şeklinde hakaret ettiği ortaya çıktı.


Öte yandan İmamoğlu'nun yanında bulunan 14 kişiden dokunulmazlıkları olan milletvekilleri hariç diğerlerinin dedektörden aranmak sureti ile geçmesi gerekirken, kafile buna da itiraz edince yine arbede yaşandı. Bu arbede esnasında da CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun'un, polis memurlarına, 'Tayyip'in uşakları bunlar. Haysiyetsizler, şerefsizler...' diyerek hakaret ettiği ortaya çıktı..'Küfür ve hakaret kabul edilemez'Yaşananlara ilişkin Twitter hesabından açıklama yapan Ordu Valisi Seddar Yavuz, "Valiliğimizin, VIP kullanımı ile ilgili hukuka uygun olarak almış olduğu karar, demokratik bir hak olarak eleştirilebilir." diyerek, küfür ve hakaretlere olan tepkisini şöyle dile getirdi:

"Ancak, küfür ve hakaret ederek kişilik haklarına saldırıda bulunulması, asla kabul edilemez ve hukuki sonuçları olan bir davranıştır."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSRAİL KOMANDOLARININ TÜRKLERDEN YEDİĞİ DAYAKTAN GÖRÜNTÜLER!İSRAİL ASKERLERİ KORKUDAN AĞLIYORLAR. Tanklar köylülerin alkışları eşliğinde Suriye sınırında Muharrem İnce 'Amerikalılar beni aradı' iddiası alay konusu oldu Çalınan kapıların yüzlere kapandığı yer: Arakan