Ana Sayfa
12 Mayıs 2019 ( 4100 izlenme )
Reklamlar

Oruç tutmadıklarını Halk TV’de ifşa ettiler

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun makyajı akmaya devam ediyor. Seçim süreci boyunca dindar bir profil çizen hatta Ramazan’da iftar sofralarında şov yapan Ekrem İmamoğlu’nun oruç tutmadığı yandaş medyası tarafından açıklandı.Ramazan’da çay ziyafeti...31 Mart yerel seçimlerinde mütedeyyin kesimin oyunu almak için Yasin okuyan, Eyüpsultan’da dua ederken kameralara poz veren, annesinin de başörtülü olduğunu söyleyen Ekrem İmamoğlu’nun, gerçek yüzü ortaya çıktı. İslam’ın 5 şartından biri olan oruç ibadetini istismar eden ve İstanbul seçimlerinin iptal olduğunun açıklandığı saatlerde iftar sofrasından açıklama yapan Ekrem İmamoğlu’nun oruç tutmadığı açıklandı. Ekrem İmamoğlu ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun 7 Mayıs Salı sabahı basına kapalı olarak yaptıkları görüşmede çay içtikleri duyuruldu.

Halk TV’nin yandaş muhabiri deşifre etti..Mübarek Ramazan ayının ikinci günü CHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmeye ilişkin Halk TV’de sabah saat 09.30’da yayınlanan programa CHP Genel Merkezi’nden bağlanan muhabiri Fatih Ertürk, görüşmeye ilişkin şu ifadeleri kullandı:

“Cumhuriyet Halk Partisi’nde hareketli saatler dedik. Biraz önce Sayın Kemal Kılıçdaroğlu geldi ve Sayın Ekrem İmamoğlu’nun sloganını aynen tekrarladı. ‘Her şey güzel olacak, kimse kaygılanmasın. Demokrasi tekrar gündeme gelecek’ dedi. Ardından Ekrem İmamoğlu da giriş yaptı, Canan Kaftancıoğlu ile birlikte. Asansörle hemen Genel Başkanlık katına çıktılar. Genel Başkan’la birlikte şu an çay içiyorlar. Birazdan Parti Meclisi toplantısına hem İstanbul İl Başkanı hem de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı birlikte katılacaklar.”

Domuzcu Kaftancıoğlu da görüşmede..Kılıçdaroğlu-İmamoğlu’nun görüşmesinde, eşi domuz eti ziyafeti çeken CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun da bulunması dikkat çekti. Kaftancıoğlu’nun eşi Ali Naki Kaftancıoğlu, domuz eti yediği tabağın görüntüsünü fotoğraflayarak sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Canan Kaftancıoğlu konuya ilişkin “Eşimin sadece kul hakkı yemesine izin vermem. O da zaten yemez” demişti.

YENİAKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kur'an-ı Kerim'i kese kağıdı yaptılar Vize ve rest CHP'Lİ VEKİLİN 1 MİLYON 200 BİN LİRA FATURASININ DETAYLARI BELLİ OLDU PAYLAŞMAYAN KALMASIN Nİ’ÇİN VİRÜS