Ana Sayfa
10 Kasım 2017 ( 795 izlenme )
Reklamlar

Türkiye onu arıyor? Bankaya çamurlu ayakkabılarını çıkarıp giren kadın

Görüntüler sosyal medyaya düşünce kadının kimliği merak konusu oldu. Beypazarı'nda bir banka şubesinin önünde kayıtlara geçen görüntüyü olayın tanığı olan kişiler çekti. Görüntüler sosyal medyaya düşünce de gündemin ilk sırasına oturdu.


Bankaya gelen yaşlı kadın köylerde giyilen lastik ayakkabılarından giyiyor. Şubenin önünde bir anda durulayır ve ayakkabılarına bakıyor. Onların çamurlu halini görünce de herkesin yüreğini titreten şeyi yapıyor. Çamurlu ayakkabılarını çıkarıp içeriye öyle giriyor.
Yaşlı kadının bu hareketi bankada sıra bekleyen vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Yaşlı kadın işlemlerini bitirdikten sonra dışarıda bıraktığı ayakkabılarını giyerek bölgeden uzaklaştı.

Bankanın şubesinin önünde o içeri girdikten sonra bir çift çamurlu lastik ayakkabı kalıyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu defa da Samsun’dan yola çıkacakmış! Kayseri'de meydana gelen patlamadan sonra,Vatandaşlar terörist yuvasının önüne gelerek şehitler ölmez vatan bölünmez diyerek slogan attılar CUMHURBAŞKANIMIZ MASAYA YUMRUĞUNU VURA VURA AMERİKAYI AVRUPAYI BÖYLE TEHDİT ETTİ Ünlü sunucudan muhteşem Kudüs yorumu