Ana Sayfa
10 Kasım 2017 ( 799 izlenme )
Reklamlar

Türkiye onu arıyor? Bankaya çamurlu ayakkabılarını çıkarıp giren kadın

Görüntüler sosyal medyaya düşünce kadının kimliği merak konusu oldu. Beypazarı'nda bir banka şubesinin önünde kayıtlara geçen görüntüyü olayın tanığı olan kişiler çekti. Görüntüler sosyal medyaya düşünce de gündemin ilk sırasına oturdu.


Bankaya gelen yaşlı kadın köylerde giyilen lastik ayakkabılarından giyiyor. Şubenin önünde bir anda durulayır ve ayakkabılarına bakıyor. Onların çamurlu halini görünce de herkesin yüreğini titreten şeyi yapıyor. Çamurlu ayakkabılarını çıkarıp içeriye öyle giriyor.
Yaşlı kadının bu hareketi bankada sıra bekleyen vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Yaşlı kadın işlemlerini bitirdikten sonra dışarıda bıraktığı ayakkabılarını giyerek bölgeden uzaklaştı.

Bankanın şubesinin önünde o içeri girdikten sonra bir çift çamurlu lastik ayakkabı kalıyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkmen gencin bir adam tarafından öldürürüm diye tehdit edilmesinin ardından bu sefer de her şeyin şaka olduğu dile getirilerek özür videosu paylaşıldı. Murat Bardakçı: Ayasofya acilen açılmalı, kapalı tutamazsınız kardeşim! AYASOFYA'NIN CAMİİ OLMASI BİRİLERİNE NEDEN BATIYOR? Ak parti'nin kuruluş amacı,Hasan Mezarcı anlatıyor. Erdoğan'a suikast için bekletilen helikopter böyle durduruldu!.