Türkmen gencin bir adam tarafından öldürürüm diye tehdit edilmesinin ardından bu sefer de her şeyin şaka olduğu dile getirilerek özür videosu paylaşıldı.

1762 izlenme 31 Mayıs 2017
Reklamlar

Dün sosyal medyada sıkça paylaşılan bir videoda Yalova'da olduğu tahmin edilen bir kişi arabasına aldığı Türkmen genci "20 lirayı ver yoksa seni öldürürüm, paran mı önemli yoksa canın mı" diye tehdit ettiği anları kameraya çekmiş ve büyük tepki toplamıştı.

YAŞANANLAR ŞAKAYMIŞ

O videonun ardından gelen tepkiler üzerine aynı kişi veya kişiler Türkmen genci bulup ailesinin yanında yine tehdit söylemlerinde bulunarak özür diledi ve şakaydı diye geçiştirdikleri anları videoya çekti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PUSUDA BEKLEYEN ÇAKALLARA,DEVLET BAHÇELİ,SON DAKİKA GOLÜ ATTI..İZLE PAYLAŞ Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Deniz Baykal'a Abdullah Gül yanıtı Suikast düzenleyen saldırgan böyle görüntülendi! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN,ÇİLEDEN ÇIKTI,SİZE BURALARI DAR EDERİZ..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İste Fethullah İste CHP.ilişkisi .TUM BİLDİKLERİNİZİ UNUTUN VE MUTLAKA BUNU İZLEYİN
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/3/6/turkmen-gencin-bir-adam-tarafindan-oldururum-diye-tehdit-edilmesinin-ardindan-bu-sefer-de-her-seyin-saka-oldugu-dile-getirilerek-ozur-videosu-paylasildi/index.html#fb