Ana Sayfa
22 Nisan 2020 ( 4566 izlenme )
Reklamlar

1500 TL'lik yardımda 'Pes' dedirten olay! Porsche'u olanlar bile başvurdu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) hükümeti corona virüs (Covid19) nedeniyle özel sektör çalışanı yaklaşık 60 bin kişiye, bin 500 TL'lik yardım yapma kararı aldı. Hükümetin aldığı yardım kararına durumu iyi olan kişilerin de başvurduğu ortaya çıktı, KKTC KKTC Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu isyan etti.
"Porcheleri ve Mercedesleri olanlar da istedi"Dağıtılması planlanan kaynağın sınırlı olduğunu ifade eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, "Çalışanlara dağıtılma kararı alınan bin 500 TL'lik katkıdan Porcheleri ve Mercedesleri olanların da istediğini" söyledi. "Anlayış, devletten ne koparırsam" diyen Sucuoğlu, "Mercedes'leri, Porsche'leri var, ama bin 500 TL'ye tenezzül ediyorlar." ifadelerini kullandı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HDP'den skandal açıklama: Afrin'e operasyon yeni bir darbeyi... DÜNYA'YA 2020'DE AĞIR BİR KRİZ GELİYOR! (Kontrollü K'aos - Sistem Değiştirecekler) Kasım-2018 KONTROLLÜ DARBE DİYE SAÇMALAYANLARIN GÖZÜNE BU VİDEOYU SOKUN..CUMHURBAŞKANI UÇAĞINI HEDEF ALDIRMIŞ Ölüm raporunu imzalayan da, sizin üyeniz bir doktor değil mi?