Ana Sayfa
12 Nisan 2020 ( 11160 izlenme )
Reklamlar

Abdullah Çiftçi’den gündemi sarsacak koronavirüs çıkış: İnsanlara pasaport verecekler

Stratejist Abdullah Çiftçi, dünyayı etkisi altına koronavirüs ile ilgili yine çok konuşulacak bir çıkış yaptı.Abdullah Çiftçi, insanoğlunu 'bağışıklık pasaportu' vererek iş hayatına döndüreceklerini söyledi.Çiftçi, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, "Dünyanın değişik yerlerinde aşı çalışmaları var. Ama Dünya Sağlık Örgütü ve Bill Gates dışında yapılan aşı çalışmalarının bir işe yaramayacağını düşünüyorum. 


Son dönemde birçok ülkede bağışıklık pasaportu gündeme geldi. İnsanlara bu pasaportu verip iş hayatlarına gönderecekler. Güney Kore'den bir açıklama geldi. 'Virüs yeniden aktivite edilebilir' şeklinde bir açıklama bu ve çok ilginç. Bizler kendimizi birçok olaya hazırlamamız lazım. Mayıs'ın sonunda biter deniyor. Bu mümkün değil gibi. Şimdi termal kamera cihazından sonra bizlerin bir pasaportu olacak. Dijital dünyada artık dijital tıp dönemine geçtik. Benim burada öngörüm, insanlara bağışıklık pasaportu verecekler. Ama sonra çıkıp bu deney tutmadı, diyecekler. Bu sürecin sonunda zorunlu bir aşı getirmeyi planlıyorlar. Dünya genelinde bir alerji oluştu. İnsanoğlu aşıları sorgulamaya başladı. Çip endeksli, dijital dünyada öne çıkan aşılar, insanlar tarafından olumsuz karşılanmaya başlandı" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Kandil'i yakacağız, başınıza geçireceğiz!' ERDOĞAN AHMET NECDET SEZERİ CANLI YAYINDA BÖYLE REZİL KEPAZE ETTİ.. İZLE PAYLAŞ. Hain s'aldırı sonrası Doğu Perinçek'ten akılalmaz açıklama Rusya Suriye'nin yüzde 75'ine hakim" diyen Bekin: Öncelikleri, İsrail'in bölgedeki mevcudiyetini sağlamak