AİHM'e SESLENDİ..Sizde de vicdan var mı acaba...RESMEN TÜRKİYE'Yİ MAHKUM EDİN DİYE DAVET EDİYOR.

7141 izlenme 13 Haziran 2017
Reklamlar

AİHM BU KONUMA DÜŞMEMELİ"

CHP lideri Kılıçdaroğlu bu kararın ardından şunları söyledi: "AİHM karar vermiş. Komisyondan geçtikten sonra dilekçeler bize gelecek deniyor. Siz hangi komisyondan söz ediyorsunuz. 5 ay bekledik oraya üye atansın. Geciken adalet adalet değildir, onlara söylüyorum. AİHM bu konuma düşmemeli, bu konuma düşerse o kurum da saygınlığını yitirir. Hangi komisyon. Komisyonun kuruluş gerekçesi o dilekçeler senin önüne erken gelmesin diye. 12 Eylül darbe döneminde ne yaşanıyorsa, bugün katmerlisi yaşanıyor.

"HİÇ KİMSENİN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ YOK"

Hiç kimsenin can ve mal güvenliği yok. Her darbe kendi hukukunu yaratır. Gayri meşru bir anayasa ile şu anda görev yapıyorlar. YSK'daki bir çetenin öngörüsü ile gayri meşru bir anayasayı dayattılar. Bu anayasa yürürlükte olabilir ama meşru değildir. Her şey gayri meşrudur. Bunu da herkesin bilmesini isteriz. Üniversitelerde de kıyımlar yapılıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Osmanlı, ABD'yi nasıl vergiye bağladı? Erkan Tan böyle seslendi: Fatih Portakal duyuyorsan ses ver! Rahatsızlığını bu millet giderdi. CEZAEVİNDEKİ DEMİRTAŞ'DAN MESAJ VAR:ARTIK ÖZERKLİK İSTEMİYORUM... Gülen'in uygunsuz kasedi ile ilgili flaş iddia!.