Ana Sayfa
09 Ocak 2022 ( 8334 izlenme )
Reklamlar

Bakan Varank, Nevşin Mengü'yü yerin dibine soktu

Nevşin Mengü'nün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezini ziyaretiyle ilgili paylaşmına Bakan Varank'tan kapak gibi cevap geldi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sokak hayvanlarının tedavi, aşı ve bakım hizmetlerinin modern, hızlı ve güvenli koşullarda sağlanması amacıyla kurulan Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Erdoğan, buradaki Jack Russell Terrier cinsi köpek Maylo ile yakından ilgilendi.
Bakan Mustafa Varank ve Nevşin Mengü sosyal medyada birbirine girdi!  Son  dakika haberler
Nevşin Mengü'den tepki çeken paylaşım. Gazeteci Nevşin Mengü, Başkan Erdoğan'ın Maylo ile yakından ilgilendiği görüntülerin olduğu videoyu paylaşarak ''Tek bir tane mutlu köpek bulup Cumhurbaşkanı'nın huzuruna çıkarmışlar anlaşılan.'' ifadelerini kullandı.

Varank'tan kapak gibi cevap.. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Mengü'nün paylaşımına sosyal medya hesabından cevap verdi.

Varank, ''Müzmin muhaliflik dünyanın en amansız hastalığı! 20 yılda sokak köpeklerini bile mutlu etmeyi bir şekilde başardık ama müzmin muhaliflerin yüzünü güldüremedik.'' ifadelerini kullandı..


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yahudi kadın casus Sarah Aaronson Evet darbe tehlikesi var’ dedi ve son söyledikleri şoke etti! Bakın hangi kimliklerle deneyecekler Bir misyonerin itirafları BU VİDEO İÇİN NASIL BİR BAŞLIK YAZACAĞIMIZI BİLEMEDİK..