Auto-Created-3
04 Mart 2022 ( 9251 izlenme )
Reklamlar

Başımızı büyük belaya sokacak haberler gelmeye başladı!

Rusya’nın Ukrayna’ya askeri müdahalesinde Bayraktar SİHA üzerinden Kiev’den Ankara’yı taraf göstermeye dönük mesajlar göze çarparken, Show TV dikkat çeken bir habere imza attı. “Silahlı direnişçiler arasındaki Türk konuştu” başlıklı haberle ilgili yorum yapan gazeteci Banu Avar “Başımızı büyük belaya sokacak haberler gelmeye başladı!” dedi.

Rusya‘nın Ukrayna‘ya yönelik askeri müdahalesi devam ederken, gözler “ne Rusya’dan ne Ukrayna’dan vazgeçeriz” diyen Ankara’nın izlediği politikada.

Rusya Kiev’i kuşatma altına alırken, sahada Türkiye’de üretilen TB2 Bayraktar SİHA’lar sık sık gündeme getiriliyor.

Son olarak Ukrayna Savunma Bakanı Oleksii Reznikov, Facebook’tan dün yaptığı açıklamada Türkiye’den yeni bir parti Bayraktar SİHA aldıklarını iddia etmiş, “Yeni Bayraktarlar Ukrayna’ya çoktan geldi ve savaş pozisyonlarına geçti” demişti.

SİHA’ların ardından Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi’nin 3 Mart’ta yaptığı paylaşım da dikkat çekmişti.

Paylaşım, Ankara’nın izlediği politikaya karşı “Ukrayna’nın yanında ol” mesajı olarak da değerlendirilmişti.

Gelişmelerin ardından Show Tv dikkat çeken bir habere imza attı.

“Silahlı direnişçiler arasındaki Türk konuştu” başlıklı haberde gönüllü direnişçi olarak tanıtılan bir Türk vatandaşı şu ifadeleri kullanıyor:

‘GENÇLERİN TAMAMI SİLAHLANDI’

“Gençlerin tamamı silahlandı ve kendi aramızda bir koordinasyon var. Ukrayna teslim olmayacak ancak buraya nükleer bomba atar, yoksa burayı alamaz. Kimse teslim olmaz”

Burada 5 kişilik bir aile dün atılan füzeyle küle döndü. Akşam yağmur, kar yağmasın diye biz üstlerini naylon ile kapattık.

‘BİZİMKİLER TEMİZLEDİ’  Ukrayna Cumhurbaşkanı’nı öldürmeye çalışıyorlar. Sabotaj timlerinden 2030 kişilik ekip yakalandı ve bizimkiler temizledi.

Kimse teslim olmaz. İnsanlar direnç gösterir. Kolumuzdaki sarı bantlar hem Ukrayna’nın bayrağı hem de birbirimizi tanımak için takılan bir sembol.”

‘BÜYÜK BELAYA SOKACAK HABERLER…’

Söz konusu haberi değerlendiren gazeteci Banu Avar, “Başımızı büyük belaya sokacak haberler gelmeye başladı! Habertürk’te askeri kıyafetli, berelerinde kurt resmi olan, maskelerinde Türk bayrağı bulunan bir takım insanlarla röportajlar yayınlanıyor. Bunların kim olduğuna net bir yanıt alamadık; Zelenski kuvvetleriyle koordineli gibiler.” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li Abdüllatif Şener'den pes dedirten koronavirüs paylaşımı.. Dilipak ağzını açtı! Geri zekalılar, trolleri saldırttınız Koronavirüs iki kurum tarafından yapıldı’ dedi ve ekledi: Tutmazsa piyasaya o sistemi sürecekler Alpay Özalan'dan Fatih Altaylı'ya efsane kapak