Ana Sayfa
12 Temmuz 2017 ( 8486 izlenme )
Reklamlar

Canileri çözen cümle

Sakarya Kaynarca’daki Suriyeli hamile kadın ile 10 aylık bebeğinin vahşice katledilmesiyle ilgili soruşturmanın detayları ortaya çıktı. 20 yaşındaki Emani AlRahmun ile 10 aylık bebeğinin kaybolduğu yönündeki başvuru üzerine Sakarya İl Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, özel bir ekip kurdu.

Ekip, önce kadının kocası Halid AlRahmun’un ifadesini aldı. AlRahmun, “Tehdit eden var mı?” sorusu üzerine, iş arkadaşları Birol Karacal ile Cemal Bay’ın ismini verdi. Rarmun’un kapı komşusu da olan Birol Karacal sorguya alındı. Mesaiye gitmediği anlaşılan Karacal, “Cemal ile gece hayvan çalmaya gidecektik. İşe gitmedik, keşif yaptık” dedi. Deneyimli polisler, “Diğer nezarethanede Cemal var. O her şeyi itiraf etti. Her şeyi senin yaptığını söylüyor” deyince ifadenin seyri değişti. Suç ortağının kendisini ele verdiğini düşünen Birol Karacal, her şeyi itiraf ederek vahşi cinayeti ayrıntılarıyla anlattı. Bu itiraflar üzerine Cemal Bay de polis tarafından gözaltına alındı. Cemal Bay da suç ortağı gibi her şeyi anlattı.

KÜPELERİ DE ÇALMIŞLAR

Habertürk'te yer alan habere göre; Suriyeli anne Emani AlRahmun’un küpeleri, zanlılardan birinin köyünün camisinin tuvaletindeki tavan lambasının içinde bulundu. Zanlıların cinayet sonrası Suriyeli annenin küpelerini çalarak buraya gizledikleri belirlendi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Merkel koronavirüsle ilgili dehşet veren rakamı açıkladı Rusya'da Putin karşıtı protesto gösterileri: Suriye'den çekilmesi ve istifası isteniyor FİLİSTİN CEHPESİNDEKİ BÜYÜK İHANET,FİLİSTİN TOPRAKLARI NASIL ELİMİZDEN ÇIKTI..İŞTE ŞOK GERÇEKLER CHP Ankara’da icraata hızlı başladı: İlk heykeli törenle diktiler! "Kentlilerin heykele ihtiyacı var"mış