Ana Sayfa
01 Aralık 2017 ( 2467 izlenme )
Reklamlar

CHP belgeleri dağıttı! Çok fena rezil oldu

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, bugün bir takım dekont ve belgeleri basınla paylaştı.

Kılıçdaroğlu'nun geçen günlerde söylediği yalan bugün CHP eliyle onaylandı. Salı günü grup toplantısında Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve yakınlarının yurt dışına döviz kaçırdığı yalanını söylemişti.

Grup toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dair hiçbir belge açıklayamazken, bugün de CHP'li Tezcan tarafından basına dağıtılan dekontlarda paranın Türkiye'den değil, yurt dışından Türkiye'ye giriş yaptığı görülüyor. CHP, atılan yalan ve iftiraları bu kez kendi eliyle itiraf ederek Türk siyasi tarihine geçti!

KILIÇDAROĞLU İSTİFA EDECEK Mİ?

Eline tutuşturulan belgeleri bile anlamayan Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu iftiranı ispatlamazsan istifa edecek misin? diyerek hodri meydan diyen Cumhurbaşkanı'na cevap bile veremeyerek attığı yalanı kabul etti.

VARANK'TAN TEPKİ

Cumhurbaşkanı başdanışmanı Mustafa Varank sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu ve CHP'ye tepki göstererek 'Pabucumun hesap uzmanı' dedi ve CHP'nin yalanlarında boğulduğunu yazdı.

Varank şu sözlerle Kılıçdaroğlu'na yüklendi:

"Pabucumun hesap uzmanı...

Bülent Tezcan kendi Genel Başkanı'nın yalanı tescillendi. Erdoğan ailesinin yurtdışına gönderdiği tek kuruş yok! İspatı da basına dağıttığı kağıtlar. Yüzü manda derili miligram haysiyeti olmayan vatandaşı alenen canlı yayında aldatan genel başkan sizce istifa edecek mi?"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Koronavirüs hızla farklı ülkelere yayılmaya devam ediyor,ABD'nin Çin, İran ve Küreselci Avrupa'ya Biyolojik saldırısı mı Bu haberi alan Esed pilotları üsse geri döndü..! Mehmet Metiner'den çarpıcı teklif! 'Uygulanırsa Arınçgillerden eser kalmaz' Kılıçdaroğlu’na belgeler New York'tan geldi...