Ana Sayfa
28 Ağustos 2017 ( 1095 izlenme )
Reklamlar

CHP büyük skandalı doğruladı: Şehitlikte içkili alem yapan kişiler parti üyelerimizÇanakkale'de sözde "Adalet Kurultayı" için kamp kuran ve sabaha kadar içki içerek göbek atan CHP'lilere tüm Türkiye'den büyük tepki gelmişti.

Şehitlerimizin aziz hatırasına yapılan bu büyük saygısızlığa tepki gösteren toplum "Çanakkale'de Anzaklar bile aziz şehitlerimizin hatırasına saygıdan bunu yapmadı" yorumları yaparken yaşanan skandal CHP kanadı tarafından doğrulandı.

 

 

"ŞEHİTLİKTE İÇKİ İÇENLER PARTİ ÜYELERİMİZ"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, skandal görüntülerdeki kişilerin CHP parti üyesi olduklarını açıkladı ve olayı doğruladı. Söz konusu kişilerin partiden ihraç işlemlerine başlandığını belirten Tezcan şunları kaydetti:

"Günde yaklaşık 30 bin kişinin katılım sağladığı kurultayımızda bütün katılımcılar bu ruha uygun, şehitlerimize saygılı, adalet kurultayına yakışır tutum ve davranış içinde olmaya azami özen göstermiştir. Buna rağmen bazı sosyal medya paylaşımları ve yayın organlarında, kamp alanında alkol alındığına ilişkin haberler yayınlanması üzerine tarafımızdan derhal araştırma yapılmış ve kendini bilmez birkaç kişinin, kamp alanının ana konaklama bölgesinin dışında alkol aldığı akşam saatlerinde tespit edilmiştir. Alkol aldığı tespit edilen bu üç kişi derhal kamp alanından çıkarılmış, bir daha girişleri yasaklanmıştır. Ayrıca parti üyelikleri de tespit edilen bu kişilerin ihraç işlemlerine başlanmıştır. Öte yandan bu kişilerin isimleri yarın itibarıyla yetkili kurumlara bildirilecektir."

CHP'NİN YAPTIĞINI ANZAKLAR BİLE YAPMADI

Yaşanan "Şehitlikte içki" rezaletine tüm Türkiye'den büyük tepki yağdı. Kamuoyu aziz şehitlerimizin hatırasına büyük saygısızlık yapıldığı hususunda birleşirken "CHP'nin yaptığını Anzaklar bile yapmadı" yorumları yapıldı. 

 

 

Kimin ne içtiğinde değiliz ama hiç olmazsa mekânın hatırası için Şehitlik'te yapmasaydınız! Ayıptır, yazıktır..!  pic.twitter.com/pnQbm0768P

"düğün görmemişler oynayalar, 
ölü görmemişler ağlayalar..!" 

CHP Çanakkalede 250.000 Şehidimizin mekanında tüm hızıyla "Adalet" arıyor! pic.twitter.com/It1XfVS0Ou

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çiftlik Bank​'ın sahibi Mehmet Aydın'ın rap klibi ortaya çıktı Terörist fetö'nün fetvalarını duyunca iğreneceksiniz. Babacan’ın ‘Pandora Kutusu’ .ABD’DEN GÖNDERİLEN MAİL İLE BAŞLADI. Boksör kavga ederse: Üçünü de nakavt etti!