Auto-Created-3
12 Mart 2020 ( 6601 izlenme )
Reklamlar

CHP'li Abdüllatif Şener'den pes dedirten koronavirüs paylaşımı..

Hükümet her gün coronavirüsle ilgili gelişmeleri ve alınan önlemleri anlatıp halkı rahatlatmak için bütün imkanları seferber ederken bunu fırsat bilen kesimlerden de skandal açıklamalar gelmeye devam ediyor.Dünyanın  küresel olarak uğraş içinde olduğu bir salgın üzerinde bile siyasi rant peşinde olan bu zaat bu açıklamayı hangi kafa ile yaptı çok merak  edilen bir konu.Bütün dünyada korku ve paniğe sebep olan koronavirüs CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener için de siyasi rant malzemesine dönüştü. Şener, koronavirüsün 6 ay daha sürmesi halinde hiçbir ülkede siyasi iktidarların ayakta kalamayacağını iddia etti. 
Şener yaşanan olumsuz gelişmelere adeta sevinircesine şu paylaşımda bulundu; N’olacak bu memleketin hali? Haberler kötü. Benden duymuş olmayın. Dünya ekonomisi çöküşe doğru yol alıyor. Eğer koronavirüs bu hızla yayılır ve etkisini altı ay sürdürürse, hiçbir ülkede hiçbir iktidar ayakta kalamaz! Dostlar! Yeni bir dünyaya merhaba!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bataklığa girerken… Cihat Yaycı'nın merak edilen istifa dilekçesi ortaya çıktı! Neden istifa ettiğini açıkladı Korona ile ilgili yeni iddia dünya gündemini sarstı! İstihbarat raporları yıllar öncesini işaret ediyor Zelenskiy'den geri adım... Aklı başına yeni geldi..