Bu da mı trol İmamoğlu? İstanbullular İsyan etti

6584 izlenme 16 Nisan 2020
Reklamlar
Koronavirüs vakalarının Türkiye'ye sıçramasıyla birlikte İçişleri Bakanlığı tarafından, birtakım tedbirler alındı. Bakanlık tarafından yayınlanan genelge gereği, otobüslerin yarısının boş bırakılması talimatı verildi. Karar sonrası CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi ise otobüs seferlerinde düzenlemeye giderek sefer sayılarını azalttı.
Vatandaşlar otobüse binemiyor..Otobüs seferlerinin azalması sonrası İstanbul'da işine gitmeye çalışan vatandaşlar büyük sıkıntılar yaşamaya başladı. Otobüs şoförlerinin yarıdan fazla yolcu almaması ve seferlerin azlığı vatandaşları mağdur etmeye başladı. İMES Sanayi Sitesi'nin önünde saatlerce otobüs bekleyen vatandaşlar o anları görüntüleyerek İsyan etti. Otobüslerin kendilerini almadığını söyleyen vatandaşlar evlerine gidemediğini söyledi.

İmamoğlu ve Murat Ongun'a sorsan bunlar trol..Geçtiğimiz günlerde sefer azlığından dolayı bir otobüste yaşanan yoğunluk görüntülenmiş ve İBB Sözcüsü Murat Ongun, bu olayın troller tarafından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu kötülemek için yapıldığını iddia etmişti. Murat Ongun'un bu görüntülerden sonra ise ne açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YENİDEN DARBE GİRİŞİMİ OLURSA,GÖMÜLECEK YER BULAMAZLAR.. Öyleyse biz de eski defterleri açıp, kendi haritamızı masaya süreceğiz SİYASİ HAYATINI,ERDOĞAN KARŞITLIĞI ÜZERİNE BİNA ETMİŞ DENİZ BAYKAL'A,ARADAN GEÇEN YILLAR TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALAMAK ZORUNDA BIRAKTI.. İşte ilk Türk savaş gemisinden yapılan füze atışı