CHP'li isimden canlı yayında skandal 'yürüyüş' itirafı

13010 izlenme 17 Haziran 2017
Reklamlar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun MİT TIR'larının durdurulmasıyla ilgili davada hapis cezasına çarptırılması ve tutuklanmasının ardından başlattığı yürüyüşe Ankara Batıkent'teki 75. Yıl Hipodromu yakınlarındaki alanda ara verdi.

CANLI YAYINDA SKANDAL İTİRAF

CHP'nin yayın organı Halk TV Hipodrum'dan canlı yayına geçti. Halk Tv'nin canlı yayında olduğunu unutan CHP Ankara İl Başkanı Adnan KeskinHalk Tv Genel Müdürü Şaban Sevinç'in kulağına eğilerek 'Bu yürüyüşü kesmezsek var ya bu yürüyüş çok şeye gebe' dedi. Şaban Sevinç ise Keskin'e 'Bu yürüyüş çok güzel sonuçlar doğurabilir hakikaten' yanıtını verdi. 

ELİYLE SUSUN İŞARETİ YAPTI

Programın sunucusu İsmail Dükel ise Adnan Keskin ve Şaban Sevinç'i eliyle sus işareti yaparak uyararak canlı yayında olduklarını hatırlattı. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

5 ZIRHLI ARACA DİRENEN KAHRAMAN... TARİH SENİ UNUTMAYACAK! RUSYA CUMHURBAŞKANIMIZI İŞTE BÖYLE UĞURLADI CHP'LİLERE İZLETİN BU VİDEOYU PAYLAŞMAYAN KALMASIN ÜLKELERİN YERALTI ZENGİNLİKLERİNE SAHİP OLMAK İÇİN,DÜNYA'YI KAN GÖLÜNE ÇEVİREN ABD'DE SOKAKLAR KARIŞTI.. Payitaht Abdülhamid'de tüyleri diken diken eden sahne!