Ana Sayfa
11 Mart 2020 ( 5817 izlenme )
Reklamlar

CHP'li vekilden akılalmaz iftira! "Korona açıklaması bu yüzden yapıldı"

CHP’nin Türkiye düşmanlığı devam ediyor! “Bu hükümet dünyanın en doğru işini bile yapsa, bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok” diyerek AK Parti düşmanlığı nedeniyle doğrulara bile karşı çıkacaklarını açık açık ilan eden CHP’liler, artık iftira atmaktan bile imtina etmiyor. Yeni tip koronavirüse (Covid19) karşı dünyanın ayakta alkışladığı bir mücadele yürüten


 AK Parti hükümetine karşı kin kusan CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Grup Yöneticisi Özgür Karabat, hükümete akılalmaz bir iftira attı. “IMF’in yardım kararının ardından..''Twitter hesabından paylaşım yapan Karabat, “Tesadüf! IMF koronawirus salgınında zarar gören düşük gelirli ve gelişmekte olan ülkelere yardım için $50 milyar paket hazırladı. Dünya Bankası da pazartesi aynı amaçla $12 milyarı hazır ettiğini duyurdu. Ve saat 00:30 Sağlık Bakanı açıklama yapiyor.” ifadelerini kullanarak alenen iftira attı..

IMF Başkanı Kristalina Georgieva, 4 Mart'ta yaptığı açıklamada koronavirüsün vurduğu ülkelerin sıfır faizli veya düşük faizli kredi taleplerini yerine getirmek için çok çabuk şekilde harekete geçebilecek durumda olduklarını söylemişti.IMF'in çabuk dağıtılabilecek 50 milyar dolar kaynağı bulunduğunu belirten Georgieva, koronavirüsün yayılmasının kontrol altına alınması için tüm ülkelerin hemen ve somut adımlar atmalarına ihtiyaç olduğunu da vurgulamıştı.Georgieva, “Koronavirüs salgını daha şiddetli hale gelmeden ihtiyati tedbirleri ortaya koymamız gerekli. Koronavirüsün ekonomik etkisine ilişkin verilerin çok dikkatli şekilde takip ediyoruz. KOBİ'ler ve işçiler yardıma ihtiyaç duyabilirler” demişti.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

15 Temmuz gecesinden kan donduran ses kaydı Sambur: Toplumsal cinsiyet eşitliği projesinde hedef İslam! TARİH VERDİ VE UYARDI,BÜYÜK BİR GEZİ BENZERİ BİR EYLEM planlandı.. BİLİM BAKALIM - Bu islam alimlerini tanıyor musunuz?