Ana Sayfa
02 Mart 2020 ( 504 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan: Ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, bugünü ve geleceği bakımından tarihi ve hayati bir mücadele içerisindedir." dedi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Neticeleri en az 100 yıl önceki kadar büyük olacak bir mücadeleden, zaferle çıkmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mücadeleden geri kaçarsak, birliğimize beraberliğimize sahip çıkmazsak çok daha büyük, bedeller ödeyeceğimizin bilinciyle hareket ediyoruz. Bu büyük mücadeleyi verirken, kanlarıyla bu toprakları bize vatan kılan tüm şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyorum. Zulme karşı verdiğimiz hak mücadelesi, sonuna kadar devam edecektir. Şehitler tepesi boş değildir, boş kalmayacaktır." ifadelerini kullandı.

Erdoğan, "Türkiye haklı mücadelesinden hiçbir zaman geri durmayacaktır. Hiçbir şehidinin kanını yerde bırakmayacaktır. Hiçbir ihaneti unutmayacaktır. Milletimiz yanımızda olduğu sürece her zorluğun üstesinden gelecek, ülkemizi köşeye sıkıştıracağını zannedenlere tarihi bir ders vereceğiz." dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Toplumun uyannması için 1992 yılında yapılan dehşet konuşma. Dikkat, yatırımlar oraya yapılmalı Sorun “politik işaret” ise, “haç çıkartma”ya ceza ile başlayabilirsiniz! Halka hakaret eden Erol Evgin'e Hasan Kaçan'dan cevap