Ana Sayfa
20 Nisan 2020 ( 5076 izlenme )
Reklamlar

İslam düşmanı Can Ataklı'dan akla ziyan sözler

Gerici solak zihniyetin medyadaki tetikçisi Sözcü paçavrasının her fırsatta dini değerlere dil uzatan ve muhafazakar çevrelerden sık sık tepki toplayan yazarı Can Ataklı, hezeyanlarına kaldığı yerden devam ediyor.Başörtülü öğretmenler zoruna gitti..Ataklı geçtiğimiz günlerde, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan uzaktan eğitim görüntülerinde başörtülü öğretmenlere

Yer verilmesini yanlış bulduğunu söyleyerek tepkileri üzerine çekmişti.Can Ataklı'nın eski Türkiye'nin köhne siyaset anlayışından kalma başörtüsü açıklamasından rahatsızlık duyan vatandaşlar suç duyurusunda bulundu.Ataklı, savcılık talebiyle ifade vermek üzere adliyeye gitti."Başörtülü öğretmen rol model olamaz" Söylediklerini hala savunmaya çalışan Ataklı, bugünkü köşesinde başörtülü öğretmenlere hakaret etmeye devam etti.

Ataklı, rol model olacak öğretmenin başörtüsü takan birisi olmasından duyduğu yobaz rahatsızlığını şu sözlerle ifade etti:''Söylediklerim ortada. Ne dini kastettim, ne türbana karşı çıktım, ne inançları aşağıladım. Sadece bir durum saptaması yaparak, ilk derste rol model olarak türbanlı bir öğretmenin seçilmesinin yanlış olduğunu söyledim. Buna karşı çıkılabilir ama hiç kimse bunu ırkçılıkla, inançları aşağılamakla, ayırımcılık yapmakla suçlayamaz.''"AK Parti başörtüsünü serbest bırakmadı zaten yasak değildi"
Can Ataklı'nın tepkilere yola açan yazısı bununla da sınırlı kalmadı. Ataklı, Türkiye'de eskiden başörtüsü yasağı olmadığını iddia ederek AK Parti'nin başörtüsünü serbest bırakmadığını söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fahrettin Koca son ölüm ve vaka sayısını açıkladı UKRAYNA'DA HALKA SORDULAR,ERDOĞAN'MI KARİZMATİK ? PUTİN'Mİ KARİZMATİK ? İŞTE VERİLEN CEVAPLAR Camideki görüntü sosyal medyayı salladı..İZLE PAYLAŞ Kemal Kılıçdaroğlu'ndan flaş sözler: Ahmet Davutoğlu ile görüştüm, Ali Babacan ile...