Auto-Created-3
23 Nisan 2020 ( 9738 izlenme )
Reklamlar

Haziran sonuna kadar bitmezse o ülke karışacak

Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak, yeniakit.com.tr'nin konuğu oldu. Şu sıralarda devam eden canlı yayında önemli konular ele aldı.Abdurrahman Dilipak, '23 Nisan 1920’den 23 Nisan 2020’ye…' önemli değişimlerin yaşandığını ancak bize okutulan tarihle bir yere varılamayacağını söyledi."Rusya'da çok ciddi olaylara gebe olabilir" Dilipak "Ramazan sonrasında normal hayata dönmeyeceğiz.


Bu gerçek değil. Çünkü ne zirvesini ne de sonunu gördük. Mutasyona uğrarsa hiçbir şey fayda etmez. Mayıs sonunda daha gerçekçi yorumlar yapabiliriz. Eğer haziran sonuna kadar devam ederse Rusya'da çok ciddi olaylara sebep olabilir. Petrol için söylüyorum. Büyük kriz yaşandı. ABD bu virüsün hesabını Çin'e ödetmeye çalışıyor. Çin'e karşı bir savaş başlatabilirler. Teolojik savaşa da dönüşebilir. Artık yeni bir para kullanılmaya başlandı. Yeni enerji teknikleri elde edildi. Değişim yaşanıyor" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bill Gates şimdi ne yapacak?.. “Büyük Sıfırlama gerçekleşirse Putin duyurdu: En kötüsünü yaşadık Erdoğan'ın sesi CHP'li vekili çıldırttı! Ensesi kalınlar Ekrem İmamoğlu'na çalışmış! 9 Bin TL kazananlar VİP Ekrem'e...