Auto-Created-3
02 Nisan 2022 ( 995 izlenme )
Reklamlar

Her ramazan aynı alçaklık!

Gerici ve yobaz Cumhuriyet ile Oda TV’den yeni operasyon! Çetenin hedefinde yeni bir okulun müdürü var!

‘Çağdışı ve yobaz’ haberleriyle yıllardır Müslüman Türk toplumunun bütün değerlerini hedef alan operasyon çetesinden yeni bir namussuzluk örneği daha sergilendi. Laikçi kesimin medya tetikçisi Oda TV ve Cumhuriyet, ramazan ayının ilk gününde yine bir lisenin müdürüne ‘oruç’ üzerinden operasyon çekti.   

Gerici Cumhuriyet ve Oda TV yine bir müdürü hedefe koydu.. ‘Helalleşelim’ diyerek meydan okuyan Kemal Kılıçdaroğlu’nun medya organlarından Cumhuriyet ve Oda TV Müslümanların inanç değerleri üzerinden operasyon içerikli haberlerini sürdürüyor. ‘İslam düşmanlığı’ kronikleşmiş ve tedavisi de asla mümkün olmayan CHP yandaşı Cumhuriyet ve Oda TV, bu kez yine bir lisenin müdürünü hedef tahtasına oturttu.

Laikçi yobazların hedefindeki müdür Akın görevinden alınmıştı!
CHP yandaşı Eğitim İş Sendikası’na mensup sözde öğretmenlerin kumpası sonucu kız ve erkek öğrencilerin ayrı oturmaları yönünde bir tavır ortaya koyan Mithatpaşa Ortaokulu Müdürü Haydar Akın, laikçi yobazların saldırısına uğramış ve görevinden alınmıştı. Müdür Akın’a karşı yoğun kamuoyu desteğinin ardından ise yeniden görevine iade edilmişti.

Bu kez hedeflerinde o okulun müdürü var!
Müslümanların tüm değerlerine saldıran gerici haberleriyle bilinen CHP yandaşı Cumhuriyet ve Oda TV, işbirliği yaparak bu kez İstanbul Maltepe’deki Atilla Uras Anadolu Lisesi Müdürü Ulvi Ziya Akbaba’ya operasyona girişti. Karanlık merkezlerin tetikçisi Oda TV, “Müdürden öğrencilere oruç talimatı: Yemeyin”, Cumhuriyet ise, “Okul müdüründen öğrenci ve öğretmenlere ‘oruçluların yanında yemek yemeyin’ talimatı” başlıklı gericilik kokan haberleriyle müdür Akbaba’yı hedefe oturttu.

Tekzipçi Cumhuriyet’ten yine İslam düşmanlığı.. Türkiye’de hemen hemen hergün mahkemelerden tekzip yiyen ‘yalancı’ Cumhuriyet haberinde, “İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunan Atilla Uras Anadolu Lisesi'ndeki skandal talimat ortaya çıktı. Gerici okul müdürü Ulvi Ziya Akbaba'nın oruç tutmayan öğretmen ve öğrencilerin Ramazan ayı boyunca okul içinde yalnıza kantin ve mutfakta yemek yemesine ilişkin talimat gönderdiği ortaya çıktı. Eğitimİş Sendikası, "AKP eğitimde gericilik konusunda vites yükseltmiştir. Okul yöneticileri ve milli eğitim müdürlerinin gericilik konusunda bir yarışa girdikleri açıkça gözlenmektedir" açıklamasında bulundu.” ifadelerine yer verdi.

Tetikçi karanlık Oda TV’de müdüre saldırdı.. Habercilik yerine ‘operasyon merkezi’ mantığıyla faaliyetlerde bulunan CHP yandaşı Oda TV, “Müdürden öğrencilere oruç talimatı: Yemeyin” başlıkla haberinde “İstanbul Maltepe'deki Atilla Uras Anadolu Lisesi'nde müdür Ulvi Ziya Akbaba, oruç tutmayan kişilerin, oruç tutan öğrenci ve öğretmenlerin bulunmadığı alanda yemek yemeleri gerektiğini içeren bir talimat gönderdi.” denildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gül ve Davutoğlu hesapları, aynı merkezden yönetiliyor! Eren Erdem'den fotoğraflar için ilginç açıklama Hakan Şükür attığı yalanlar üzerinden bir sonuç alamadı şimdi başka arayış içinde.. Bu işe bir şehit yakını karar versin!