Auto-Created-3
15 Mart 2020 ( 1658 izlenme )
Reklamlar

Yeni partilerdeki kripto FETÖ'cü kim? Ali Babacan'ın partisindeki o isme dikkat çekti

Star yazarı Ersoy Dede, Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi'nin ortaya attığı "Erdoğan, yeni kurulan partilerden birinde yer alan bir isme Kripto FETÖ'cü dedi" iddiasını konu edindi.Yeni partiler kuruldu ve tartışmalı isimler bu partilerde yer aldı. Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, ortaya bir iddia attı ve Erdoğan'ın bu partilerden birinin listesinde yer alan bir isme "Kripto FETÖ'cü" dediğini söyledi.

Bunun üzerine bugünkü yazısını bu konuya ayıran Ersoy Dede, o ismin kim olduğunu sorguladı.İşte Ersoy Dede'nin yazısı:Hürriyet Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Başkan Erdoğan'ın, yeni kurulan partilerden birinde, kurucu üye olarak gördüğü isim için ‘kripto Fetöcü’ dediğini iddia etti.. Böyle bir şey yaşandı mı bilmiyorum. Benim tanıdığım Erdoğan, trenden atlayanlarla ilgili olarak menfi/müspet yorum yaparak zaman kaybedecek biri değildir. Şu mu atlamış, bu mu zıplamış uğraşmaz, ilgilenmez. Zira onun işi başından aşkın. Bu yeni partiler falan, detay.. Böyle basitlikler onun gündemi değil. *** Başkan ilgilenmez fakat Selvi’nin yazısını okuyunca, ben biraz daha yakından bakayım istedim listeye. Ve dikkatli bakınca bazı isimler tanıdık geldi.. Mesela Zehra Zeynep Dereli.. Ahmet Aydın Bolak’ın torunu.. Bolak, FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in iş dünyasındaki en önemli adamıydı. Gülen’i; Rahmi Koç, Sakıp Sabancı gibi kuvvetli insanlarla tanıştıran, beyazların dünyasına sokan isimdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Paşa evime gelip eşime başını aç dedi Bu hikayeye yürek dayanmaz: Oğlunu öldürdükten sonra kalbi dayanamadı Ece Üner'e haddini bildiren ikinci cevap: Müslümanlık niye o haberlerde aklınıza gelmiyor? Karantina uygulanan şehir sayısı 19'a çıktı