Ana Sayfa
25 Ocak 2022 ( 673 izlenme )
Reklamlar

İBB Başkanı İmamoğlu balık restoranında

İBB yönetiminin tedbirsizliği pahalıya mal oldu. İstanbul'da araçlar yolda kaldı vatandaşlar saatlerce trafikte mahsur oldu. Tüm bunlar yaşanırken, Ulus Haber Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Alçayır'ın iddiasına göre Ekrem İmamoğlu balık restoranında görüntülendi.

EKREM İMAMOĞLU BALIK RESTORANINDA GÖRÜNTÜLENDİ

CHP'li İstanbul yönetiminde olan İBB herhangi bir önlem almadığından ve kar küreme araçlarının işlev göstermemesi nedeniyle vatandaşlar trafikte mahsur kaldı. Vatandaşlar saatlerce aç ve susuz şekilde yolların açılmasını bekliyor.

Cengiz Alçayır'ın paylaştığı tweet vatandaşların büyük tepkisini çekti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Sarıyer'de bir balıkçı restoranında görüntülendiği iddia edildi.
VATANDAŞ İSYAN ETTİ

Tüm yurtta kar yağışı etkisini sürdürürken birçok bölgede trafik durdu ve vatandaşlar yollarda kaldı. Yolda kalan bir vatandaş ise “Ekrem İmamoğlu balık keyfi yap” diye isyan etti.

İstanbul’da gün boyu etkili olan kar yağışı akşam saatlerinde etkisini artırdı. Mesai saati bitimi nedeniyle araçları ile evine gitmek isteyen vatandaşlar yolda kaldı. 34 saattir yollarda kalan vatandaşlardan biri ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na, 'balık keyfi yap' diyerek isyan etti. Ekrem İmamoğlu'nun balıkçıdan AKOM'a geçtiği iddia edildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Test atışları tamamlandı! Teröristler kaçacak delik arayacak Batı kuklası Körfez ve Mısır gözünü Sevakin adasına dikti! Atatürk'ün meşhur fotoğrafı kurmacamı? Darbe dinamiğinin kitlesel “meşruiyeti” sağlandı