İYİ Parti'li Lütfü Türkkan, şehit yakınına küfretti

739 izlenme 05 Kasım 2021
Reklamlar
Bingöl'de, Meral Akşener'e 'Burası Kürdistan' skandalı nedeniyle yaşananlardan İYİ Parti Genel Başkanı geldi. Bir vatandaş Akşener'e tepkisini dile getirirken İYİ Partili Lütfü Türkkan yeni bir skandala daha imza attı. Türkkan, kulunna sarılarak bir sürediği bu kişiye küfretti.

Parti yöneticileri ve ürünle gelen Meral Caddesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu. Saat kulesi halk oyununda, izleyenleri izleyen Akşener'i dinlediği kişilerle sohbet etti.

GERGİNLİK YAŞANDI

Ziyaretlerinde, 23 esnafı gezdiğini, iktidarını yermediğini ve kendinin de propagandasını yapmadığını dile getiren Akşener, önden hangi partiyi başarabilir partiye oy vereceğini kaydetti. Bunun yanında Bingöl'de kurtulmuş.

LÜTFÜ TÜRKKAN'DAN ŞEHİT YAKININA KÜFÜR

Akşener'in ziyareti sırasında şehit düştüğünü iddia eden bir kişi, İYİ Parti'nin HDP ile yakın ilişkisini savunarak tepkisini dile getirdi.

Bunun üzerine polisin yakın çevresinden uzaklaştırmaya devam eden kişiler, giden giden L'den iyi Parti Grup'a bu şekilde küfretti.

LÜTFÜ TÜRKKAN KENDİNİ BÖYLE SAVUNDU

Sosyal medya hesabından açıklama ayapan Türkkan, ''Provokasyon için gönderdiğiniz adamların oyunu bitmedi bir türlü. Bu kez sosyal olarak kötü bir şekilde ceza alan bir provokatöre katılmayı bir kez ifadeyi kabul edilirken birlikte birlikteyken bu kez “yürür küfür.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yaralı haldeyken hastaneye alınmadığı olayı anlattı Melih Gökçek: Kılıçdaroğlu İtiraf Etti Annesi Yemuş Ermenidir. Figürleriyle sosyal medyayı salladı BAE'nin sinsi Türkiye planı ortaya çıktı!