Ana Sayfa
12 Nisan 2020 ( 2431 izlenme )
Reklamlar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Son dakika haberi! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bakanlık görevinden ayrıldığını açıkladı. Soylu istifa açıklamasında, corona virüs tedbirleri kapsamında 31 il için alınan 2 günlük sokağa çıkma yasağı kararı sonrası ortaya çıkan görüntülerin süreçle uyuşmadığını belirtti. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:"Gayretle ve titizlikle yürütülen bir süreçte, tamamen salgının önlenmesine yönelik.


hafta sonu sokağa çıkma kararınının uygulanmasının sorumluluğu, her yönüyle şahsıma aittir.Başlangıçta kısıtlı saatlerde de olsa ortaya çıkan görüntüler,mükemmel yönetilen bu süreçle uyuşmadı..Yaşadığım onca tecrübe, sorumluluk kısmı üzerimizde olan bu olayda,böyle görüntülere yol açmamalıydı.İyi niyetle, hafta sonunda salgını ve bulaşı bir nebze durdurabilmek adına atılan bir adımdı.Hiç bir zaman zarar vermek istemediğim Aziz Milletimiz, hayatımın sonuna kadar da sadık olacağım Sayın Cumhurbaşkanım beni bağışlasın...Onurla yürüttüğüm İçişleri Bakanlığı görevimden ayrılıyorum...Tüm dostlara, mesai arkadaşlarıma Allahaısmarladık..
Allah milletimizi korusun..."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cübbeli Ahmet Hoca'dan Kutlu Doğum Haftası yorumu.. ByLock'ta yeni liste belli oldu Neden tarlalara değilde mezarlığa gömüldü! TIR'ı sollamaya çalışan Şahinci rezil oldu!