Kılıçdaroğlu'na büyük şok! Böyle karşıladılar

4826 izlenme 22 Haziran 2017
Reklamlar

CHP Genel Başkanı Keamal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından başlattığı ’Adalet Yürüyüşü’nün 8’inci gününde Bolu’nun Gerede ilçesi güzergahında yürümeye devam ediyor. 

Gerede Organize Sanayi Bölgesi’nde verdiği molanın ardından yürüyüşüne kaldığı yerden devam eden Kılıçdaroğlu, yürüyüş güzergahı üzerinde bulunan vatandaşlar tarafından rabia işareti ile karşılandı. Kalabalık bir grup halinde Kılıçdaroğlu’nun yürüyüş yolunda toplanan grup rabia işareti yaparak, “şehitler için yürüyün” diye bağırdılar.

Yürüyüş güzergahında bulunan bir apartmandan ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının bulunduğu dev pankart sallandırıldı.

Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü geniş güvenlik önlemi altında devam ediyor.
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'dan, Ermenilere tokat gibi soykırım cevabı! İSTİKLAL MAHKEMELERİN DE ASILAN MÜSLÜMANLAR..TOPLUMDAN SAKLANAN TARİHİ GERÇEKLER.. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin partisinin grup toplantısında NATO'ya karşı söylediği sözler tüm salonu ayağa kaldırdı. Payitaht Abdülhamid'de Gül ve Davutoğlu'na olay gönderme