Ana Sayfa
13 Ekim 2019 ( 4004 izlenme )
Reklamlar

Kimseyi getirmedik, kendimiz geldik!

Bağımsız Müslüman Türkiye’nin Barış Pınarı Harekâtı havadan ve karadan Fırat’ın doğusundaki teröristleri temizlemeye başladı: Gazamız mübarek olsun…Türkiye’mizin bekası için Mecburi İstikamet olan bu hayati harekâtı engelleyebilmek için, dışarıda ve içeride bütün güçleriyle seferber olanlar nihayetinde hapı yuttu!

İçeride Sam Amca’sının namı hesabına “Psikolojik Harekât” icra eden “Bataklık Söylemi Korosu” nakavt oldu; bunalıma girdi!

“Sabah söyledikleri ile akşam söyledikleri birbirini tutmayan” Fırıldak Trump, “Türkiye’nin operasyonunu onaylamıyoruz” dedi…

Haydut Devlet ve onun Sarı Kovboyu “onaylamasa” kaç yazar?

Türkiye, bölgeye askeri operasyonunu başlatarak ABD’nin (veya herhangi bir devletin) onayına ihtiyacıolmadığını cümle âleme gösterdi.

Düzenbaz Trump “Bir NATO üyesi olan Türkiye, bu sabah Suriye’yi işgal etti” diyerek “af kurdu!”

Suriye’de işgalci olan NATO’nun lokomotifi ABD’dir.

TSK’nın Operasyonu; ülkenin kuzeyinde “PKK devleti kurmayı” planlayan ve “NATO üyesi Türkiye”yi hedef alan Haydut Devlet ABD’nin terör örgütüne karşı bir MeşruMüdafaa harekâtıdır.

Operasyon, bölgedeki Kürtlere karşı değil; YPG/PKK terör örgütüne yöneliktir.

İçeride, bu Sahtekâr Sarı Kovboy’la aynı “işgal” lafını fışkırtanların başını Terör Partisi HDPKK çekiyor.

Aziz vatanımıza kasteden bir İhanet Şebekesi olarak faaliyet yürüten HDPKK’nın twitter hesabından TSK’mızın başlattığı Askeri Harekât için “İşgal Girişimi” denildi!

HDPKK’nın İzmir vekili “Voice of America” Mr. Çepni de TBMM kürsüsünde “Operasyona karşı çıkıyoruz: İşgal başladı” diye bağırarak, Washington’dakilere yaltaklandı!

***

HDPKK’nın Eş Genel Başkanı iken, Haydut Devlet’in kanatları altından Ankara’ya seslenip “YPG, Fırat’ı geçecek siz de mal mal bakacaksınız” diyen Mister Demirtaş’ın; Fırat’ın doğusundaki son gelişmelere cezaevinden “mal mal baktığına” kuşku yoktur!

***

HDPKK’nın “sırtını dayadığı” YPG/PKK’lı teröristler vuruluyor; PKK yandaşları ise sosyal medya üzerinden “Operasyonda siviller öldürülüyor” diye kuyruklu yalanlar üretiyorlar…

Bu Tescilli Kahpeler, tüm hücreleriyle bağlı oldukları Batılılara “akıllarınca” Türkiye’yi şikâyet ediyorlar.

“Türk Savaş Uçakları, sivil bölgelere hava saldırısı düzenlemeye başladı” şeklindeki yalan haberlere eşlik edenler arasında “Solcu veya devrimci” maskesiyle Sam Amca’sı için “kontra” çalışan BirGün adlı “gazete” de var!

“ABD Onaylı Operasyon” manşetiyle “optik çarpıtma” yapan BirGün’den bahsediyoruz!

Yeri gelmişken; Amerikancı Cumhuriyet’in “Bataklıkta Tek Başına” manşetini de not edelim: ABD, Suriye’ye girip yerleştiği vakit “bataklık” olmuyor; amma velakin Türkiye Meşru Müdafaası için girdiğinde “bataklık” oluveriyor!

Velhasıl, “ABD’nin bölgede PKK devleti kurma planı suya düşecek” diye “eyvah edenler” arasında Cumhuriyet de yer alıyor.

“Bataklık Korosu”nun Siyasi Şefi Kemal Kılıçdaroğlu; Medya’daki Şefi ise Baronsal Gladyocu Ertuğrul’dur…

Vaktiyle “Suriye’den içeriye bir adım dahi atarsanız, tüm dünya karşınıza dikilir. Atamazsınız” diye babalanan Ertuğrul; son harekâtı müteakip “üçüncü kez” mars oldu!

Bataklık Korosu’nun bu 007 Ertuğrul’u, milliyetçilere hitaben “Tarihimizde hiç savaşmadığımız NATO’daki müttefikimiz ABD’yi kovdunuz da yerine kimi getirdiniz? Rusya’yı mı?” diye soruyor!

Bu Kaşar Amerikan Yaltakçısının alacağı karşılık mı; elbette şudur:

“Kimseyi getirmiyoruz, kendimiz geliyoruz!”

Öyle “müttefikimiz” falan değil, Azılı Düşmanımızolan Haydut Devlet ABD ile “adı konulmamış; örtülü” bir SAVAŞ yaşadığımız gerçeğini ne Ertuğrul’giller ne de bir başkası değiştirebilir:

Ertuğrul’un uğruna “Etki Ajanlığı” yaptığı ABD; Aziz Vatanımızı FETÖ’sünün eliyle 15 Temmuz’da işgal etmek istedi. CIA’in “işin içinde, sahada olduğu” belgelendi…

FETÖ’sünden PKK’sına; DAEŞ’inden DHKPC’sine vs. kadar emrindeki terör örgütlerini Türkiye’mize saldırtan “Terörün Mühendisi” ABD’den söz ediyoruz!

“Eğer, Türkiye sınırı aşarsa Türk ekonomisini silip yok edeceğim: Daha önce de yaptım” diye aşağılık tehditler savuran Kahpe Trump’ın işbu itirafını sarımsaklasak da mı saklasak?

“Dış Güçler ekonomimizi hedef alıyormuş; bırakın bu komplo teorilerini!” diyerek (yıllar boyunca ve dahi en son Ağustos 2018’de) Amerikan Tıraşı yapan İçerideki Etki Ajanlarının kulakları çınlamış mıdır, acaba?

Tamer Korkmaz/Yenişafak

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rockefeller ve koronavirüsü... Laboratuvarda üretip dünyaya saldılar Erdoğan El Bab şehidi için Kuran okudu. Türkiye şehitlerine ağlarken CHP terörist cenazesinde: Kaftancıoğlu teşkilatını gönderdi Katar, Türkiye ve o ülkelere yönelecek