Ana Sayfa
11 Nisan 2020 ( 5709 izlenme )
Reklamlar

Koronavirüs Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ateş Kara: Risk çok ama çok büyüdü

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, sokağa çıkma yasağı duyurusunun ardından yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Kara "Risk çok ama çok büyüdü. Dün akşam itibarıyla sokağa çıkanların mutlak ama mutlak suretle kendilerini karantinaya almaları gerekiyor" dedi.Sağlık Bakanlığı Korovavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, dün gece 31 ilde sokağa çıkma yasağı,


İlan edileceği duyurusunun ardından vatandaşların market ve fırınlara akın etmesini değerlendirdi."Risk çok ama çok büyüdü"Posta yazarı Candaş Tolga Işık'a konuşan Kara, şu ifadeleri kullandı:"Risk çok ama çok büyüdü. Dün akşam itibarıyla sokağa çıkanların mutlak ama mutlak suretle kendilerini karantinaya almaları gerekiyor"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SAVCI SAYAN BAŞKANLIK SİSTEMİNİN GEREKLİ OLMASINI 2 DAKİKADA TARİHİ KONULARA DEĞİNEREK BÖYLE ANLATTI HELAL OLSUN. CHP'li Tanrıkulu'ndan skandal 'evlilik programları' açıklaması! Bir kez daha milletin karşısında YİNE BULUŞTULAR..KILIÇDAROĞLU SÖZDE ADALET YÜRÜŞÜNDE,PKK YANDAŞI PARTİNİN MENSUPLARI İLE OMUZ OMUZA..İZLE PAYLAŞ Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na tepki: Bu kafa.