Ana Sayfa
10 Nisan 2020 ( 4427 izlenme )
Reklamlar

Meral Akşener'den koronavirüs algısı

Türkiye'nin Rusya'dan satın aldığı S400 hava savunma sistemlerine ilişkin “Büyük bir güvensizlik neticesinde sarayın korunması için alındığına dair bir duyum var. Umarım doğru değildir. Bir duyum olarak söylüyorum” diyerek algı oluşturmaya çalışan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan ölümcül yeni tip koronavirüsü (Covid19) de fırsat bildi.

"Bilim Kurulu istedi, Erdoğan reddetti" algısı..Tüm dünyaya örnek olan tedbirlerle koronavirüse karşı Türkiye'nin verdiği mücadeleleri görmezden gelen Akşener, "Bilim Kurulu üyelerinin tam karantina istediğini biliyoruz. Bunun yerine getirilmesi gerekirdi ama Erdoğan bunu reddetti" iddiasını ortaya attı.

Gazeteci Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalına açıklamalarda bulunan Meral Akşener'in Sağlık Bakanlığı tarafından kurulan Koronavirüs Bilim Kurulu'nun önerdiği tavsiyeler çerçevesinde uygulanan tedbirler karşısındaki bu tutumu algı operasyonu oluşturmadan bir adım öteye gidemedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MECLİS BENİM KIBLEM DİYEN,CHP'Lİ VEKİL TUNCAY ÖZKAN,KAHROLSUN ŞERİAT DİYEN CHP'LİLER...ELDEN ELE ULAŞTIR AK Partili Metiner’den Kültür Bakanı’na tepki: Gezici Sıla'ya konser verdirtmek ihanettir FETÖ'nün sinsi oyunu deşifre oldu! Ablalar kumpas doğuruyor Suriyeli Emani’nin kocasından açıklama..İZLE PAYLAŞ