Ana Sayfa
18 Kasım 2019 ( 2232 izlenme )
Reklamlar

Okul yönetiminden 10 Kasım törenine katılmayan öğrenciye skandal ceza!

10 Kasım törenlerinde küçük çocukların Mustafa Kemal’in önünde secde ettirilmesi toplumda büyük infiale yol açtı. Organize ve planlı şekilde gerçekleştirildiği ortaya çıkan rezalet sonrası bir skandal kararın da Esenevler Şehit İbrahim Ateş Anadolu Lisesi’nde verildiği öğrenildi.

Törene katılmayan öğrenciye disiplin ceza...10 törenlerinde küçük çocukların M. Kemal’in posterleri önünde secde ettirilmesinin yankıları sürerken, Esenevler Şehit İbrahim Ateş Anadolu Lisesi’nde de 10 Kasım törenine katılmayan bir öğrencinin hedef alındığı ortaya çıktı.

Öğrenci tehdit edildi...Okul yönetiminin törene katılmadığı gerekçesiyle bir öğrenciye gönderdiği dilekçe ile hesap sorduğu ve törene neden katılmadığının belge ile bildirmemesi halinde kınama cezası uygulayacağı tehdidinde bulundu.

Dilekçede, öğrenciye kınama cezası verilmesi durumunda sadece başarıya göre verilen takdir ve teşekkür belgelerinden de mahrum bırakılacağına yer verildi.

Resmi yazı ile hesap soruldu...Okul yönetimi tarafından, törene katılmayan öğrenciye gönderilen dilekçede, öğrencinin yoklama listesinde törene katılmadığının tespit edildiği bildirilirken, “Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Yönetmeliği disiplin bölümünün 164. Maddesi 1 f ve 24 bendi gereği kınama cezası gerektiren davranış işlenmiş bulunmaktadır. Kınama cezası alan öğrenci, yönetmelik gereği takdir ve teşekkür belgesi alamamaktadır. Törene neden katılmadığınızı belgeleri ile birlikte açıklayınız?” ifadeleri yer aldı.Yeniakit.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Teröristbaşı fetö, Fenerbahçe'ye sızamayışını anlattı Terörist fetö:"Haçlının ülkenizi işgal etmesi çok tehlikeli değildir" Skandal emir! 'Allahu ekber' diyeni vurun..YOK BÖYLE ALÇAKLIK Yazıcıoğlu'nun ölümünde 'Barnabas incili' şüphesi