"Pes" dedirten görüntü! İşini yapan jandarmaya engel olup tehdit ettiler

15562 izlenme 04 Nisan 2020
Reklamlar
Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü ile kronik hastalıkları olanlarla birlikte 20 yaş altı gençlerin de sokağa çıkması yasaklandı. Birçok ilde kurallara uyulurken, uymayanlara da para cezası kesilmeye başlandı.Jandarmaya ceza tepkisi..Bunlardan biri de Trabzon'da yaşandı. Sokağa çıkma yasağını çiğneyen yaşlı bir vatandaştan kimlik isteyen jandarmaya, o esnada orada bulunanlar tepki gösterdi.

Jandarmayı kayıt almaya çalışan kişi, "Senin öyle bir hakkın yok" dedikten sonra gözaltına alındı.Jandarmayı tehdit ettiler..Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararlara göre 65 yaş üstüne sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. Yasağı ihlal eden bireylere cezai işlem uygulanıyor.

Trabzon'da yasağı delen 65 yaş üstündeki bir vatandaşa ceza işlemi uygulayan jandarmayı video çekip tehditkar konuşan vatandaşın sosyal medyada tepki çekti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li Özgür Özel'e: En son Engin Özkoç böyle konuşmuştu Haşimi: Türkiye, Musul'a girmeli!. İmamoğlu ile İngiliz Büyükelçisi'nden 2 sır görüşme! Donald Trump yönetimini köşeye sıkıştıran çağrı! Gizli raporları yayınlayın