Ana Sayfa
01 Nisan 2020 ( 7168 izlenme )
Reklamlar

Rezil sözlerle tepki çeken Yılmaz Özdil’e çok sert tepki: Ya İbni Bidoni hazretleri, velev ki duan kabul oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid19) salgını nedeniyle Türkiye’de ekonomik olarak olumsuz etkilenen vatandaşlarımıza devlet yardımlarının yanında ek destek sağlanabilmesi için Milli Dayanışma Kampanyası’nı açıklamıştı. Vatandaşlarımızın bağış yapmasını isteyen Erdoğan, kendisinin 7 aylık maaşını bağışlamıştı.

Kampanyanın duyurulmasıyla birlikte binlerce vatandaş destek mesajları yazmış, başını CHP’lilerin çektiği güruh ise kampanya hakkında akılalmaz sözler sarf etmişti.

Kemalistleri ‘tokatlamayı’ iyi bilen Mustafa Kemal sömürücüsü Sözcü yazarı Yılmaz Özdil de, kampanyaya dair tepki çeken bir mesaj paylaşıp, “kiminin parası kiminin duası, ben kampanyaya duayla katılmayı düşünüyorum...” ifadesini kullanmıştı.

“Memleket o kadar ‘kemiği’ n’apsın?”
Yılmaz Özdil’in skandal sözlerine Akşam gazetesi yazarı Hikmet Genç’ten sert cevap geldi. Bugünkü köşesinde Yılmaz Özdil’in skandal sözlerini hatırlatan Genç, şunları yazdı:

Virüsten ‘ekmek çıkarmak’ için çok zorluyorlar.

Bir süredir “OHAL olmasın, ama sokağa çıkma yasağı uygulansın” diyor muhalefet.

Hazır Korona bahanesi de var.

Hayat dursun, ekonomi çöksün istiyorlar. Gezi’den biliyoruz. “Hayatı durduralım, ülkeyi batıralım, kaos çıksın, hükümet devrilsin” diyordu bunların çapulcuları…

İnşallah hiç ihtiyaç duyulmaz. Çok istiyorlar ya, bugün sokağa çıkma yasağı ilan edilsin, ertesi gün CHP ve Sözcü’leri; “bakın görün, Erdoğan Türkiye’sinde artık sokağa bile çıkılamıyor, diktatörlük var” derler…

Demezlerse n’olayım!..

O kadar mı kötüler, o kadar mı vicdansızlar?..

Evet, maalesef öyleler…


***
Başkan Erdoğan “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla bir Milli Dayanışma Kampanyası başlattı…

Erdoğan başlattı, ardından bir çok vekil maaş bağışlama kampanyasına katıldı. Devlet Bahçeli de kampanyaya destek verdi. Ve bir çok STK, özel kuruluşlar..vs, ellerini taşın altına koydular…

Herifçioğlu yine mutsuz oldu…

“Birlik beraberlik” dedin mi köpek görmüş kedi gibi kabarıp tıslıyorlar!..

Tüm dünya Koronavirüs’ün ekonomiye etkisinden söz ediyor. En zengin, en gelişmiş ülkeler şimdiden hasar tespit çalışması yapıyor.

Sen, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem”den diyorsun, bizim dingiller; “Yetmez, hükümet istifa” diyor…

Evet, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem”…

Siz “mikropluk” yapmaya devam edin bakalım.

Merak etmeyin, biz “size” de yeteriz!..


***
“Muharrir İbni Bidoni”, “içtimai muhabere” (sosyal medya) hesabında şöyle buyurmuş; “Kiminin parası kiminin duası, ben kampanyaya duayla katılmayı düşünüyorum”

Elhak doğrudur. Duaya her zaman ihtiyaç vardır…

Lakin yanlış anlaşılma var…

Ya İbni Bidoni hazretleri.., Velev ki duan kabul oldu. Tamam, sen mutlu olabilirsin..,

İyi de, memleket o kadar “kemiği” n’apsın?!.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kime oy vereceksiniz sorusuna çok çirkin taciz! Gülten Kışanak Devleti Tanıdınmı ? Evliya gibi öğretmişlerdi..Kur’an’ı ayak altında çiğnemiş! Otobüste Kur'an okuyan gence büyük tepki! (Sosyal deney)