Ana Sayfa
11 Haziran 2019 ( 779 izlenme )
Reklamlar

Sezai Temelli'den skandal S400 yorumu!

Terör örgütü PKK'nın siyasi uzantısı HDP 23 Haziran stratejilerini açıkladı ve ülke savunması için şu anda çok önemli olan S400 için "Ne işe yarayacağı belli değil" dedi.
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Yüksek Seçim Kurulu'nun iptal kararıyla 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ilişkin açıklamalarda bulundu. Temelli, "Amacımız AKPMHP faşist blogunu geriletmektir" dedi..."(Pençe Harekâtı için) İçeride anlatılan hikâye başka ama oraya gidince gerçek bambaşka.
S400'e ne gerek varmış.."Tek sığındığı şey savaş politikaları. Oysa siyaset çözüm üretmektir. Çözüm üretemedikçe bu iktidar Türkiye gündemine sürekli silahlanmayı sokuyor ve kamu kaynaklarını harcıyor. İşte önümüzde S400 var. Ne işe yarayacağı belli değil. Türkiye'yi bu gerilim hattına mahkûm ederek silahlanmalarla çözümsüzlükten beslenmeye devam etmek istiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İsrail parlamentosunda Erdoğan tartışması! ERDOĞAN MİLLİ GÜVENLİK MESELESİ DEDİ ABD'Yİ BAKIN NASIL TEHDİT ETTİ HELAL OLSUN PAYLAŞ..! Darbeci Albay'ın kan donduran emri. Kılıçdaroğlu Türkiye'yi yerden yere vurdu