Ana Sayfa
15 Mart 2022 ( 5413 izlenme )
Reklamlar

Zelenskiy'den geri adım... Aklı başına yeni geldi..

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, yaptığı son açıklamada “NATO'ya üye olmayacağımızı duyduk. Gerçek bu. Bunu kabullenmemiz gerek” dedi.

Bugün video konferans yoluyla İngiltere'nin başkenti Londra'da düzenlenen Ortak Sefer Gücü (JEF) Toplantısı'na katılan Zelenski Avrupalı liderlere hitap etti.

Konuşmasında, Rusya'nın Ukrayna'yı işgaline karşı "ahlaki duruş" sergileyen ülkelere teşekkür eden Zelenski, ülkesine daha fazla destek verilmesi çağrısında bulundu.

Zelenski, Avrupa şimdi tavır almazsa, Rusya'nın Avrupa'nın diğer bölgelerini de hedef alabileceğine dikkati çekerek, şu ifadeleri kullandı:

"Hala Rusya'nın savaş makinesini durdurabiliriz. Hala insanların öldürülmesini durdurabiliriz. Birlikte yapmak ve demokrasinin yıkımını durdurmak ve şimdi bizim topraklarımızda bunu durdurmak daha kolay olacak yoksa onlar size de gelecekler. Hepimiz Rusya'nın hedefiyiz. Bize yardım ederek kendinize yardım edin."

Johnson: Daha Fazlasını Yapmamız Gerektiğini Biliyoruz
Ukrayna Başbakanı Zelenski'nin ardından konuşan Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson da bu anın "çaresiz bir an" olduğunu dile getirerek, liderlerin, Ukrayna'yı desteklemek için daha fazlasını yapması gerektiğinin altını çizdi.

Johnson, "Bize daha fazlasını yapmamız için oldukça haklı olarak meydan okudunuz ve yapabileceğimizi ve daha fazlasını yapmamız gerektiğini biliyoruz" ifadesini kullandı. .

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nevzat Çiçek yayını terk etti ERDOĞAN'DAN DÜNYA'YA ŞOK UYARI! HER AN HERŞEY OLABİLİR! Kuzey Irak'ta PKK devletinin kurulması için İsrail ve Amerika'lı yahudilerden destek mitingi Alman TV kanalında Cem Özdemir'i rezil eden Türk..HELAL OLSUN..YERİN DİBİNE SOKTU..İZLE PAYLAŞ