Gündem
14 Nisan 2020 ( 7766 izlenme )
Reklamlar

Dünyayı şok eden iddia! "Bill Gates bunun için yaptı

Bir dönem Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın danışmanlığını da yapan Roger Stone, Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in insanlara mikroçip takmak için koronavirüsü ortaya çıkardığını iddia etti.ABD'li yazar ve siyasi danışman Roger Stone, katıldığı radyo programında yeni tip koronavirüs'le ilgili ilginç bir iddiada bulundu.


ABD Başkanı Donald Trump'ın da uzun süre danışmanlığını üstlenen ve ABD kulislerinde 'efsane' olarak tanınan Stone, koronavirüsü ünlü milyarder Bill Gates'in geliştirdiğini iddia etti."Gates bu mikroçipleri zorunlu hale getirdi"The Answer isimli radyo programında Joe Piscopo'ya konuşan Stone, "Bill Gates'in bu salgının yaratım ve yayılım sürecindeki rolü çok önemli. Bazı arkadaşlarım bu iddiaların gerçek olmadığını söylerken diğerleri de çok mantıklı buluyor. Gates ve diğer küreselciler bu aşıları ve mikroçipleri zorunlu hale getirdi" dedi.

"Kimse bana mikroçip takamayacak"

Uzun bir süreden beri küresel bir salgına karşı hazırlıklı olunması gerektiğini dile getiren Gates'i eleştiren Stone, "Kimse benim bedenime mikroçip takamayacak" dedi.

Dünyayı sarsan iddia! "Koronavirüsü Bill Gates bunun için yaptı"

Bir dönem Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın danışmanlığını da yapan Roger Stone, Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in insanlara mikroçip takmak için koronavirüsü ortaya çıkardığını iddia etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Alparslan Kuytul: Emniyet benim canımı sıkmasın! RTÜK harekete geçti İmamoğlu her şeyi biliyor, bu panik ondan Şamil Tayyar'dan şok iddia: Ak Parti'ye kumpas kuruyorlar