Erdoğan'ın ulusa sesleniş konuşması sonrası skandal video!

37172 izlenme 27 Mart 2020
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün koronavirüs salgını dolayısıyla ulusa sesleniş konuşması yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması sonrası sosyal medyada yayınlanan bir video vatandaşlar tarafından büyük tepki topladı.

Dua ile dalga geçti..Sosyal medyada bir video yayınlayan ismi henüz bilinmeyen bir kadın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasında Bu süreci dualarla atlatacağımızı söylediğini belirterek kendince Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ve dua ile dalga geçmeye çalıştı. Kendini bilmez kadın videosunda "Merhabalar, sayın büyüğümüzün konuşmasını dinledik. Bu süreci dualarla atlatacağımızı söyledi. Peki hangi duayı kaç defa okuyoruz. Bi de benim kredim var. Kredi borcumu ödemek için de hangi duayı kaç defa okuyacağım. Memurun yanına gidip yüzüne karşı mı okuyup üfleyim yoksa evde mi dua mı okuyayım" ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yunan medyasında Türkiye korkusu! "Bu araçları kullanarak kıyılarımıza asker çıkartacaklar" İngilizlerin,Anadolu'daki valisi...Her yerde valileri varken,Anadolu'ya vali atamadılar mı sanıyorsunuz? Erdoğan'ın 'İstanbul Sözleşmesi' çıkışı CHP'yi rahatsız etti! ‘Medeniyet düşmanları’ Recep Tayyip Erdoğan denince aklına ne geliyor?