Ana Sayfa
07 Kasım 2019 ( 4288 izlenme )
Reklamlar

FETÖ elebaşı ağır hasta! Cenaze hazırlıkları başladı

Son alınan bilgilere göre, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ağır hasta. Suikast şüphesiyle sürekli doktor değiştiren elebaşı, etrafında kimseye güvenmediği için dışarı bile çıkamıyor. FETÖ'nün sözcüsü Osman Şimşek'in örgüt elebaşı Gülen'in 'başarılı bir ameliyat geçirdi' tweetinin ardından operasyonun 'basur' ameliyatı olduğu ileri sürülmüştü. Oysa Gülen'in geçirdiği ameliyatın daha ciddi bir ameliyat olduğu iddia edildi.

Cenazeyi gömme planı...Sabah'ın haberine göre, Gülen'in yakın çevresi ile dahi görüşmeyi kestiği, yanındaki örgüt mensuplarının da 'cenaze' ile ilgili hazırlıkları planlamaya başladığı iddia edildi. Örgüt mensuplarının cenazeyi nereye gömecekleri konusunda da tartıştıkları ifade ediliyor. Hatta Gülen ölürse nasıl bir yol izleyeceklerine dair bir rota çizmek için sürekli toplandıkları da ileri sürüldü.

Örgütün başına Özcan mı gelecek?..FETÖ elebaşı Gülen'in ölümünün ardından örgütün başına gelmesi beklenen en güçlü adayın Mustafa Özcan olduğu ileri sürüldü. Özcan'ın Türkiye imamı ve örgütün mali yöneticisi olduğu, bütün operasyon imamlarını kendisinin belirlediği, örgüte çok hâkim olduğu biliniyor. Diğer adaylardan biri de Abdullah Aymaz...

Bilindiği gibi Aymaz, FETÖ'nün Avrupa yapılanması yönetime vakıf ve örgütün en önemli isimlerinden.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Saldırı iddiaları harekete geçirdi! Karargah kuruluyor İşte Halkbank kumpasının perde arkası... Memleket apartmanı Robert koleji'nin (Boğaziçi üniversitesi)nin kuruluşu ve amaçları.