Geceye damgasını vuran soru: Avrupa'nın çirkin yüzünü görünce şoke oldu!

6712 izlenme 22 Ocak 2022
Reklamlar
Kim Milyoner Olmak İster'de geceye damga vuran bir an yaşandı. Kenan İmirzalıoğlu'nun yarışmaya katılan Hamide Tanır'a yönelttiği soru, Avrupa'nın kirli geçmişini bir kez daha hatırlattı. Kenan İmirzalıoğlu, yarışmacıya "1980'lere kadar hangi ülkedeki yetim, gayrimeşru doğmuş, ebeveyni alkolik, ayrılmış veya fakir olan çocuklar devlet tarafından bazen açık artırmada satılarak çiftliklerde zorla çalıştırılmıştır?" sorusunu yöneltti.Şıklar arasında, Danimarka, Norveç, İsviçre ve Belçika yer alıyordu.

''İSVİÇRE ÇOK FARKLI GÜZEL BİR ÜLKEDİR''

Şıklar arasında İsviçre'yi farklı bir yere koyan Hamide Hanım, ''İsviçre çok farklı güzel bir ülkedir. Asla İsviçre demek istemiyorum.'' ifadelerini kullandı.Sorunun doğru cevabını bilmeyen Hamide Hanım, yarışmadan çekilme kararı aldı. Yarışmadan çekilmesinin ardından soruya cevap veren Hamide Tanır, "Danimarka" şıkkını tercih etti. Doğru cevap ise İsviçre idi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yıldırım'dan ABD'ye çok sert sözler. Dünya İngiltere Başbakanı Boris Johnson'dan dünyayı ayağa kaldıran koronavirüs teklifi! Bu millet''İmanlı çılgın Türkler' Tayyip Erdoğan,ölecekse bizde öleceğiz diyen vatan sevdalıları.. Bu videoyu izledikten sonra bir daha sosis yemeyeceksiniz