Ana Sayfa
02 Mayıs 2019 ( 4049 izlenme )
Reklamlar

Hainler Hakan Şükür'ün evinde buluştu! 'Erdoğan, yargılanıp sürgün edilsin'

Cumhuriyet tarihinin en büyük ihanet şebekesi olan FETÖ, örgüt mensupları üzerinden Türkiye'yi hedef almaya devam ediyor.Örgütün önemli isimlerinden biri olan Tuna Beklevic'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar, FETÖ'cülerin ne olursa olsun Türkiye ve Erdoğan düşmanlığının değişmeyeceğinin kanıtı oldu.Beklevic, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "İnsanlığa karşı oldukça işlenmiş suçlar konusunda dosyası oldukça kabarık olan Erdoğan ve ailesi er ya da geç yargılanacaktır. Açıkçası ne yargı sürecinin ne de suçlu bulunursa hapishane sürecinin Türkiye'ye faydası yoktur" mesajını paylaştı.

Mesajlarına devam eden Beklevic, bir sonraki tweetinde ise "Faysal ailesinden bazı mensupların Türkiye'de Ortaköy'de sürgün edilmesi örneğinde olduğu gibi farklı seçenekler değerlendirebilir" dedikten sonra, "Dolayısıyla Erdoğan ve ailesi için 'sürgün' seçeneği üzerinde uzlaşabilir" paylaşımında bulundu.

Beklevic, son olarak "Erdoğan ailesine ev hapsinin Malezya'da uygulanması teklif edilebilir" mesajıyla ihanetin geldiği boyutu gözler önüne serdi. Tweetleri Hakan Şükür'ün yanından atmış..Cumhurbaşkanı ve ailesi hakkında skandal ifadeler kullanan Beklevic daha sonra bu mesajları sildi. Ancak paylaşımlarını kaldırmadan önce attığı bir fotoğraf Beklevic'in bu tweetleri nereden attığını da gözler önüne verdi.Beklevic'in paylaştığı fotoğrafta FETÖ'nün firari ismi Hakan Şükür'ün yanında olduğu ve ikiliye ailelerinin de eşlik ettiği görüldü.Hakan Şükür hakkında, FETÖ üyeliği kapsamında yakalama kararı var. Hatırlanacağı üzere FETÖ üyelerinin kullandığı ve MİT tarafından deşifre edilen ByLock kullanıcıları arasında bulunan Şükür, hazırlanan listede "turuncu" kategoride yer almış, hakkında kırmızı bülten çıkarılmıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PKK'nın kaçırdığı kız çocuğu yaşadıklarını anlattı. İşte Kılıçdaroğlu'nun darbecilerle pazarlığının kanıtı..İZLE PAYLAŞ İmamoğlu'yla Kaftancıoğlu birbirine girdi! HOROZ'DAN KURBAN OLUR DİYEN ZEKERİYA BEYAZ,BAŞKANLIĞA KARŞI OLDUĞUNU SÖYLERKEN RESMEN KUDURDU..