Ana Sayfa
17 Kasım 2021 ( 1403 izlenme )
Reklamlar

"helalleşme" çıkışı elinde patladı! Evdeki bulgurdan da oldu

Mütedeyyin insanlardan oy tırtıklamak için "helalleşme" çıkışı yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dimyat'a pirince gideyim derken evdeki bulgurdan da oldu.
Bay Kemal'in "helalleşme" çıkışı elinde patladı! Evdeki bulgurdan da oldu
Dindar insanların uğradığı haksızlıkların baş müsebbiplerinden biri olan ve 28 Şubat davası nedeniyle cezaevinde tutulan emekli Orgeneral Çetin Doğan'ın eşi Nilgül Doğan, Kılıçdaroğlu'nun "28 Şubatçıların açtığı yaraları kapatıp helalleşeceğiz" sözlerine tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu’na hakkını helal etmediğini belirten Nilgül Doğan, "Ben oyumu CHP’ye vermiş bir kişi olarak hakkımı helal etmiyorum. Kılıçdaroğlu sağdan soldan helallik isteyeceğine, cezaevine konulan generallerden helallik istesin" ifadelerini kullandı.


"Bunca sene CHP’nin altı okuna sahip çıktılar"  Kılıçdaroğlu'na son derece kırgın olduğunu ifade eden Nilgül Doğan, "Tam torunlarıyla vakit geçirecekken, cezaevine girdiler. Bu generaller seksen yaşını aşmış ve her biri sağlık sorunu yaşıyor. Kılıçdaroğlu ondan bundan helallik isteyeceğine Silivri, Buca ve Sincan cezaevlerini dolaşıp oradaki 14 generalle, ‘bunca sene CHP’nin altı okuna sahip çıkarak canını hiçe sayarak bu ülkeye hizmet verdiniz, sizi içeriye attılar, biz sizi koruyup kollayamadık, hakkınızı helal edin’ desin. Helallik istemeye oradan başlasın." şeklinde konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MUSTAFA KEMAL'IN HAYATINDAKİ KADINLAR - 2-İNCİ BÖLÜM..6.BÖLÜM'DEN OLUŞMAKTADIR. MERAL AKŞENER,ZAMAN ZAMAN NEDEN FETÖ'YÜ SAVUNUYOR?NEDEN FETÖ'YÜ HİÇ ELEŞTİRMEDİ ? KORKUSU NEDEN? İŞTE TÜM BU SORULARIN CEVABI BU VİDEODA..PAYLAŞMAYAN KALMASIN. Bu özgürlüğü buna kim verdi? DARBE SENARYO DİYEN KILIÇDAROĞLU'NU CANLI YAYINDA CEM KÜÇÜK BÖYLE REZİL ETTİ!