İnsansız tanktan da rahatsız oldu: Hayal pazarlamak...

172 izlenme 22 Şubat 2018
Reklamlar
İnsansız tanktan da rahatsız oldu: Hayal pazarlamak...
FOX'un memleket muhalifi sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "İnsansız tank üretmemiz lazım" sözlerinden rahatsız oldu. Portakal, bunun "hayal pazarlamak" olduğunu söyledi.FOX TV ana haber sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "insansız tank yapacağız" sözünden rahatsız oldu.

Ana haber bülteninde bu konuya yer veren Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın savunma sanayinde büyük bir atılım olarak yorumlanacak açıklamasını "hayal pazarlamak" olarak niteledi.

Fatih Portakal şunları söyledi;

İNSANLARA HAYAL PAZARLIYOR

Bir milli tank projesi var o tankın dahi daha motorunu yapamıyoruz. O tankı yapmadan insansız tanka geçilmek de... İnsanlara hayal pazarlamak, hayal satmak güzel bir şey ama gerçeklerle birlikte bunu gerçekleştirebiliriz. Gerçekleri de bilmek gerekiyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şûralara dikkat..SUİKAST PLANLARI YAPIYORLAR KILIÇDAROĞLUNUN KARDEŞİ CEMAL KILIÇDAROĞLU ABİSİNİ BÖYLE REZİL ETTİ FİLİSTİN CEHPESİNDEKİ BÜYÜK İHANET,FİLİSTİN TOPRAKLARI NASIL ELİMİZDEN ÇIKTI..İŞTE ŞOK GERÇEKLER Mete Yarar, FETÖ'nün ABD'deki Türklere karşı kumpas kurduğunu söyledi.