Kendi ülkesine ekonomik ambargo isteyen insan vatan hainidir, yargılanmalıdır

5608 izlenme 16 Mart 2017
Reklamlar
Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Aslı Aydıntaşbaş’ın Amerikan Washington Post Gazetesi’nde yazdığı, “Erdoğan’ı yolundan döndürmenin yolu ekonomik yaptırım uygulamak” içerikli yazı, Medya Kritik Programı’nda tartışıldı. Gazeteci Yazar Cem Küçük, “Kendi ülkesine ekonomik ambargo isteyen insan vatan hainidir, yargılanmalıdır” dedi.

Aslı Aydıntaşbaş’ın hiç bir öneminin olmadığını ancak Amerika’nın en çok satan gazetesi Washinton Post’ta yazmasının önemli olduğunu kaydeden Cem Küçük, “Bir insan kendi ülkesine ekonomik yaptırım uygulanmasını nasıl ister? Bu kadın bir rezildir. Kendi ülkesine ihanet eden aydın kitlesinin bir örneğidir” dedi. Bu tür kişilerin batıya köpeklik ettiğini belirten Cem Küçük, şunları söyledi:

“Washington Post’ta çıkan bu yazı, vatana ihanet yazısıdır. Kendi ülkesine ekonomik ambargo isteyen insan vatan hainidir. Yargılanmalıdır.”

Türkiye Gazetesi Yazarı Fuat Uğur, Aslı Aydıntaşbaş’ın Osmanlı dönemindeki ittihatçı dedelerinin yolunda olduğunu söyledi. Bu satılmış ruhların ülkeye, yabancı okullar vasıtasıyla sindiğini belirten Uğur, “Türkiye’deki yabancı okullar, Türkiye’de düşman nesiller, gayri milli nesiller yetiştirdi. Bu okullar Türkiye’de sömürgeci zihniyetin yeşermesine neden oldular” diye konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

3.DÜNYA SAVAŞI (ARMAGEDDON) NE ZAMAN ÇIKACAK ? İZLE PAYLAŞ Vahdettin Sakarya Savaşı'ndan önce ordunun başına geçecekti İÇİMİZDEKİ ATOM BOMBASI.TÜRK HALKININ KÜLTÜREL KODLARI İLE OYNUYOR.. ELAZIĞLI AMCA ÖYLE BİR KONUŞTUKİ BU VİDEOYU HAYIR DİYEN HERKESE İZLETİN..