Kılıçdaroğlu: Erdoğan benim Cumhurbaşkanım değil!

1488 izlenme 29 Mart 2018
Reklamlar

KRT TV Haber Müdür Çağlar Cilara'nın konuğu olan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.


Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu, sunucu Çağlar Cilara'nın sorularında Recep Tayyip Erdoğan'ı ‘Sayın Cumhurbaşkanı' olarak takdim etmesi üzerine skandal sözlere imza attı. Kılıçdaroğlu , 'Erdoğan benim Cumhurbaşkanım değil' dedi.


Kemal Kılıçdaroğlu, "Siz televizyonun yayın politikası gereği ‘sayın Cumhurbaşkanı' olarak ifade ediyorsunuz Erdoğan Cumhurbaşkanı değil, cumhurun başkanı değil. Bir siyasi partinin genel başkanıdır. Dolayısıyla benim Cumhurbaşkanım değil çünkü tarafsız değil Cumhurbaşkanı da değil."


'SAYIN CUMHURBAŞKANIM' DEMİŞTİ


Cumhurbaşkanı Erdoğan daha önce teröristlerin konvoyuna saldırı düzenlediği CHP lideri Kılıçdaroğlu ile telefonda görüşmüş ve Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun dileklerini sunmuştu.


Erdoğan ve Kılıçdaroğlu arasındaki görüşme kameralara yansımış ve CHP lideri Erdoğan'a ‘Sayın Cumhurbaşkanım' diye hitap etmişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Değişen Güç Dengeleri Ve Yaklaşan Büyük Savaş İlk Türkçe hutbeyi Saadettin Kaynak fraklı okumuş Boğa boynuzu İZMİR'DE CIA AJANI PAPAZ BÖYLE TUTUKLANDI! DİKKATLE İZLE-PAYLAŞ!