KÜRESEL ÇETENİN TÜRKİYE İÇİNE SOKTUĞU BİR TRUVA ATI

2220 izlenme 15 Haziran 2017
Reklamlar

Kanal A'da yayınlanan ve moderatörlüğünü Mehmet Toprak'ın yaptığı A Politik programına katılan Siyaset Bilimci Murat Bahadır Akkoyunlu, Kılıçdaroğlu ve CHP'nin tavrını, Barzani'nin almış olduğu bağımsızlık referandumu kararını ve İran ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

İşte Siyaset Bilimci Murat Bahadır Akkoyunlu'nun değerlendirmelerinden önemli satırbaşları;

KILIÇDAROĞLU'NUN TERÖR TANIMINA GÖRE TÜRKMEN ALAYLARI TERÖRİST OLUYOR!

Kılıçdaroğlu'nun iddiaları geçersizdir. Söz konusu edilen şahıs gazetecilik mesleğini icra ettikleri için mahkum edilmiş değil. Kılıçdaroğlu'nun terör tanımına göre Türkmendağı'nda Esed ile savaşan Türkmen alayları terörist oluyor.

ÖSO'yu Türkiye kurmuştur. Sayın Kılıçdaroğlu'na göre ÖSO teröristtir. ABD gözümüzün önünde açıkta kendisinin terörist dediği gruplara silah yardımı yapacakta, Türkiye o coğrafyada o coğrafyayı gasp eden ABD uşaklarına karşı o coğrafyanın özgürlük mücadelesini veren çocuklarına silah desteği vermeyecek mi! Verecek elbette...

Burada mesele şu; DEAŞ diye bir tabela ürettiler, kime saldırmak istiyorlarsa o tabela üzerinden saldırıyorlar.

KILIÇDAROĞLU İNKARA VE SAPTIRMALARA DEVAM EDECEK

Enis Berberoğlu CHP'nin röntgenini ifşa etti. CHP'nin röntgeni aynen böyledir. Bugün en doğru tarifini Devlet Bahçeli yaptı. "Türkiye'ye düşman ne kadar iç TC kimliği taşıyan unsur varsa CHP örgütü altında bugün kendine yer bulmuştur" dedi.

Bunların derdi ne demokrasi, ne adalet, ne eşitlik, ne özgürlük değil. Hatta bunların ağızlarından bu kelimeler çıktığında ben Türkiye'de bunun tam tersi cereyan edecek bunu beklerim. Bu kesim bu kavramlardan bahsetti mi Türkiye'de tersi başımıza gelecek bunu bekleyin. Kılıçdaroğlu inkarına devam edecek, saptırmaya devam edecek.

GAZETECİ KİMLİĞİ ÇOK GÜZEL BİR KAMUFLAJ OLABİLİYOR

Ajanlar gazeteci ve diplomat kimliği ile dolaşırlar. Bu bütün dünyada böyledir. Gazeteci kimliğine sahip olmak ajan olmaya engel olmuyor. Tam tersi şövalyelik görevini sürdürmenin çok güzel bir kamuflajı olabiliyor.

Adam deseydi ki askerler jandarmalar bir kamyonun önünü kestiler arama yaptılar silah çıktı taşıyan personel de MİT personeli çıktı. Buraya kadar bir haberdir. Ancak DEAŞ terör örgütüne gönderildiği ifade edilen diye bir tabir koydun mu başına olayın rengi değişir. Ayrıca direk sana geldiyse bu görüntüler kimden gelmiş o görüntüleri kim çekmiş kimliği de belli ama bu örgütü biz artık Fetullah Gülen adı verilen takke giyen zangocun dindar cemaatiymiş gibi algılamayalım. Bu bir cemaat falan değil. Çok ciddi bir küresel örgüt.

CHP, KÜRESEL ÇETENİN TÜRKİYE İÇİNE SOKTUĞU BİR TRUVA ATI İZLENİMİ UYANDIRIYOR

16 Nisan öncesi çok gür çıkıyordu sesi Deniz Baykal bey nerede? Tarih CHP'nin bittiğini işaret ediyor. CHP artık Türkiye'nin yönetmeye talip partisi olmadığını kendisi ifşa ediyor.

Suriye'nin kuzeyinde bir toplantı yapıldı. Derin Pentagon'un başı Dahlan, YPG temsilcileri, Suud temsilcileri, BAE temsilcileri ve PKK yetkilileri toplantı yaptı. Kadro böyleydi. Konuşulan şey şu; Suriye petrolünün ne kadarını YPG'ye vereceğiz?

Bu bileşenlere dikkat edelim, derin Pentagon'un görevlendirdiği tiplerdir bunlar. YPG'ye bir terör bölgesi verildiği vakit onun ayakta kalması için sağlanacak ekonomik kaynağı vaat ediyorlar. Aşiret reisciklerine de kemik atıyorlar. Bu yeni bir şey değil 19141915'te olanı tekrar ediyorlar.

İşin ilginç tarafı onlar ne diyorlarsa, onlar kimi itham ediyorlarsa onlar kime karşılarsa Türkiye'de Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP'de onların sözcülüğünü yapıyorlar.

Deniz Baykal'dan bir cümle yok. CHP küresel örgütün Türkiye içerisine soktuğu bir truva atı izlenimi uyandırıyor. Artık CHP'nin gelmiş olduğu nokta budur. Sorularımızın cevabı yok. Bu izlenimi veriyor.

Kılıçdaroğlu'nun mantığına göre Türkiye asla sınırların dışına bakmamalıdır.

TÜRKİYE'NİN ELİNDEKİ EN BÜYÜK İMKAN...

15 Temmuz'dan sonra ordu arındı. Türk ordusu zayıfladı diyorlar. Türk ordusu arındı. Bağırsaklarındaki kurtları döktü. Çok daha mobilize oldu. Ama artık Türkiye'nin en büyük avantajı Suud aşireti yönetimindeki Hicaz halkı da dahil bütün coğrafyaların Türkiye'yi sevmeleri ve imrenmeleridir. Türkiye'nin elindeki en büyük imkan budur.

TÜRKİYE ORTADOĞU'DA ÇATIR ÇATIR SAVAŞA GİRER

Türkiye Ortadoğu'da çatır çatır savaşa girer. Savaşmasının gerektirdiği şartlar oluştu mu ne ABD dinler, ne Barzani dinler, ne İran dinler. Öyle şartlar oluşur ki Türkiye'nin orada ne işi var diyen ahmaklar bunu anlamaz. Bu bu kadar önemlidir.

Unutmayalım..! Barzani'nin hayatını kurtaran Özal'dır. Saddam biçiyordu Özal kurtardı. Hatta bunu yaptığı için Türkiye'nin gerizekalı güya Türkçüleri Özal'ı Kürtçü yaptı. Irak'ta Saddam, Özal Tahran'da iken Tahran'ı bombaladı. Özal Türkiye'ye döndü talimatı verdi Irak'a giriyoruz dedi. ABD falan yok. Girecektik ama ne oldu? Genelkurmay Başkanı, askerler girmiyoruz dedi. İstifa ettiler. Kim engelledi bunları?

Türkiye Irak'ta garantördür. Irak'ın şuandaki statüsüne bir şey geldiğinde Türkiye direk müdahale etme hakkına sahiptir.

Barzani'nin ben Kürdistan'ın bağımsızlığını ilan ediyorum demesi, Küresel çetenin BOP projesine Fetullah Gülen gibi bir alet oluşunu ortaya kor. Çok net ve bunu oranın halkı da affetmez!

İRAN'I BÖLECEKLER!

İran, emperyalizme ve ABD'ye karşısın dimi! İran senin petrol çıkan bölgelerinde hangi şirketler faaliyet yapıyor? Maalesef İran gardaşım yapma! İran'ı bölecekler. Asya petrollerini Asya enerji alanlarını kontrol altında tutabilmek için Babil Terör Üssü'nü kurduktan sonra İran'ı bölecekler. Fırat ile Dicle arasını kastediyorum. İran sen bir millet değilsin. Azerin var, Türkmenin var, Kürdün var, Farsin var. Sen Farsiden ibaret değilsin ama sen nasıl olur da bir Pers yayılmacılığı politikasını üstelikte Şii mezhepçiliği ambalajında sürdürürsün. Bu doğru bir şey mi?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ümit Karan'ın 'Atatürkçüyüm' diyerek tacizden yırtma çabası Altaylı'yı çıldırttı..! Survivor yarışmacısından Erdoğan'la ilgili alçakça paylaşım Para musluğu kesilen terörist başı böyle seslendi İsmet inönü nasıl kahraman yapıldı?