Auto-Created-3
10 Haziran 2017 ( 2304 izlenme )
Reklamlar

Mete Yarar 15 Haziran için uyardı: Uyanık olmalıyız

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, ordu içerisinde en organize grubun FETÖ olduğunu ifade ederek ' Darbenin tarihi olmaz. Böyle bir şey yok. İstihbarat teşkilatları ve güvenlik güçleri darbeye her an yapılabilir şeklinde hazırlık yapıyorlar. Zaman beklemiyorlar. Her türlü tedbiri alıyorlar. Her an teyakkuzdalar.' dedi.

 
UYANIK OLMALIYIZ
 
FETÖ'nün provokasyon kokan spekülatif hareketlerde bulunduğunu kaydeden Yarar ' Bu eylemlerin her biriyle ilgili tedbirler alınıyor. MİT'in raporunu okusun vatandaşlarımız. Uyanık olmaları lazım vatandaşlarımızın. Vatandaşlarımız bu örgütün her an her şeyi yapabileceğini bilecek kadar uyanık olarak bu işi çözebiliriz.' diye konuştu.
 
FETÖ'cü kaçaklar, “15 Haziran'a kadar ne olacağını göreceğiz. Bu sefer çok kan akacak. Bayramı kimin yapacağını göreceğiz” sözleriyle, darbe tehdidinde bulunmuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Güvenlik Uzmanı Mete Yarar'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na sert tepki: Karar senin çok üstünde bir karardır Türkiye'yi hedef alan içimizdeki hainlere sert tepki: Bu utanç size yeter Erdoğan, Sokullu Mehmet Paşa'nın mektubunu hatırlattı Bir kez daha rezil oldu