Okullara sızan Haytap'tan yeni skandal!

4209 izlenme 19 Nisan 2022
Reklamlar
Yeni Akit, başıboş köpeklerin sokakları 'terörize' etmesinde payı olan sözde 'hayvan dernekleri'ni mercek altına aldı.

Pawguards isimli şirketin kirli çamaşırlarının ortaya dökülmesinin ardından, dernek maskesiyle Haytapshop üzerinden Şentürk Veterinerlik Ltd Şti ünvanını kullanan Hayvan Hakları Federasyonu (Haytap) isimli oluşumun usulsüz bir şekilde mama ticareti yaptığı gün yüzüne çıktı. 

Kurban Bayramı'nı hedef alan Haytap'tan 'beyin yıkama' operasyonu
Her sene Kurban Bayramı'nı hedef alan Haytap'ın geçtiğimiz günlerde küresel güçlerin dayatması olan 'veganlık' ideolojisini ilkokul çağındaki çocuklara empoze ettiği belirlenmişti. 

Başıboş köpekleri kuzu ve tavuk eti ile besleyerek ikiyüzlü bir tavır sergileyen Haytap'ın yeni bir skandalı daha ortaya çıktı. Şiddet içerikli korkunç görüntüler..Haytap, ilkokul öğrencilerine okullarda da izlettip izletmediği bilinmeyen, ancak sosyal medyada binlerce çocuğun ulaştığı bir işkence videosu paylaştı. 

Müslümanlara skandal ima! Arabistan'da olduğu iddia edilen işkence görüntülerini paylaşan Haytap, "Türkiye asla Arap kültürüne teslim olmayacak" başlığıyla Müslümanlara da alçakça bir imada bulunarak sosyal medya hesabından paylaştı.

Köpeğin bir araçla ezildiği videodaki notta "Haytap, Türkiye'de bunlar olmasın diye yıllardır desteklerinizle okullarda olmaya devam edecek" ifadeleri kullanıldı.
Öğrencilere köpekler için ant içirdiler. İşkence görüntülerinin bulunduğu videoda, Haytap görevlilerinin çocuklara köpekler üzerinden bir de ant içirdiği görüldü.

Video görüntülerinin henüz ne zaman ve hangi okulda çekildiği ise bilinmiyor.

Vatandaşların tepki gösterdiği video kaldırıldı..Haytap'ın, yaptığı paylaşıma tepkiler gelmesi üzerine videoyu kaldırdığı görüldü.Öte yandan okul yönetiminin ve öğretmenlerin böyle bir etkinliğe ve derneğe nasıl bir müsaade ettiği ise merak konusu oldu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN'DAN ,İS.RAİL'E SERT TEPKİ:ELİNDEKİ SİLAHA,ARKASINDAKİ GÜÇLERE GÜVENMESİN.. İsrailli bakan Cannes'da giydiği etekteki Kudüs resmi ile gündem yaratayım derken, alay konusu oldu Deniz Zeyrek'ten muhalefete bomba eleştiri: Yiğidin hakkını teslim etsinler Kanuni Sultan Süleyman Fransa'dan Gelen Heyeti 3 Gün Neden Bekletiyordu?BİZİM TARİHİMİZ BUDUR.