Sosyal medyada hızla yayılıyor!

5215 izlenme 02 Ocak 2022
Reklamlar
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Diyanet İşleri Başkanlığı'nın okul öncesi Kur'an Kursları için açıklamalar yapmış, skandal ifadeler kullanarak Diyanet'in okul öncesi eğitimi için Ortaçağ zihniyetine yöneldiğini ifade etmişti.

Kur'an Kursu için "Ortaçağ zihniyeti" dedi
Özel şu ifadeleri kullanmıştı: "Diyanet okul öncesi eğitim birimleri kuruyor. Okul öncesi eğitim Diyanet'in işi mi Milli Eğitim'in işi mi? Sübyan mekteplerini kurmuşlar, kurumsallaştırmaya zorunlu yapmaya çalışıyorlar. Bu kafayla, orada işte bilimin B'si, fiziğin F'si, matematiğin M'si de olmuyor üniversiteye gidince. Çocukları bütün dünya nasıl yetiştiriyorsa öyle yetiştirmek varken bir ortaçağ zihniyetine yönelmenin, bunu kurumsallaştırmaya çalışmanın ne bu Cumhuriyet'e ne bu millete faydası var; ne de Anayasa'ya uygunluğu var."

“Ortaçağ zihniyeti”nin son ürünü kuduracak.. Misvak Caps'in sosyal medya hesabından "Özgür Özel çıldırtma postu" başlığıyla yaptığı paylaşım, “Ortaçağ zihniyeti”nin son ürünü CHP'li Özgür Özel'i kudurtacak türden.

Video Twitter'da beğeni ve paylaşım rekoları kırıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İsrailli Profesör'ü çıkarıyorlar ve adam "Artık insanlara hükmedebiliyoruz. İnsanları hackleyebiliyoruz. KURTLAR VADİSİ PUSU'DA,NATO SAYESİNDE İÇİMİZDEKİ HAİNLERİN NASIL KÜRESEL GÜÇLERE HİZMET ETTİĞİ ANLATILIYOR Netanyahu ağlayarak konuştuğu sırada arkasında Türk uçağı vardı Angela Merkel kendini karantinaya aldı!