Türkiye İngiltere ve Lozan

20772 izlenme 03 Ekim 2016
Reklamlar

Yani böyle bir ülkenin kaderini değiştirecek maddeleriyle alakalı yalan yanlış enformasyon yapılan anlaşmalar ancak biz artık LOZAN’ı tanımıyoruz deyince biter.

Önümüze koymuş oldukları yüz yılı daha dolmadı safsataları, yakında dolacak anlamına geliyor.

Bu arada REİS niye bugünlerde Lozan dedi derseniz 15 Temmuz’un resmi cevabını veriyor.

LOZAN’ da alamadığınız toprakları 15 Temmuz’da almaya kalktınız, DEMİR BİLYEolduğumuz için bizi yiyemediniz. Biz biliyoruz ki LOZAN bizim değil sizin başarı öykünüz. Sizin için ne kadar önemli ki, adına vakıf kurduğunuz tek anlaşma…Hatta gerçek evraktaki maddeleri bilen kimse yok. Piyasada dolaşan maddeler şehir efsanelerinden ibaret. Bu arada biz LOZAN’a vuruyoruz ama, avukatlığa Kemalistler kalkışacak. Çünkü,REİS, terörist Abdullah Öcalan’ı asacağım dese, bu aklı evveller çıkıp asmayalım derler, ‘Hepimiz Öcalan’ız!’ deyip sokağa dökülürler, adamların en büyük özelliği devlet yararına olan her şeye karşı çıkmaları ve ihanete yatkın olmaları.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tehlike geçmiş değil uyanık olalım Ömer Halisdemir afişini indiren adamı ve emri vereni böyle tokatladı! Fatih Portakal canlı yayında fena çuvalladı Karamollaoğlu: Hilafeti Atatürk değil AK Parti kaldırdı