Türkiye İngiltere ve Lozan

20807 izlenme 03 Ekim 2016
Reklamlar

Yani böyle bir ülkenin kaderini değiştirecek maddeleriyle alakalı yalan yanlış enformasyon yapılan anlaşmalar ancak biz artık LOZAN’ı tanımıyoruz deyince biter.

Önümüze koymuş oldukları yüz yılı daha dolmadı safsataları, yakında dolacak anlamına geliyor.

Bu arada REİS niye bugünlerde Lozan dedi derseniz 15 Temmuz’un resmi cevabını veriyor.

LOZAN’ da alamadığınız toprakları 15 Temmuz’da almaya kalktınız, DEMİR BİLYEolduğumuz için bizi yiyemediniz. Biz biliyoruz ki LOZAN bizim değil sizin başarı öykünüz. Sizin için ne kadar önemli ki, adına vakıf kurduğunuz tek anlaşma…Hatta gerçek evraktaki maddeleri bilen kimse yok. Piyasada dolaşan maddeler şehir efsanelerinden ibaret. Bu arada biz LOZAN’a vuruyoruz ama, avukatlığa Kemalistler kalkışacak. Çünkü,REİS, terörist Abdullah Öcalan’ı asacağım dese, bu aklı evveller çıkıp asmayalım derler, ‘Hepimiz Öcalan’ız!’ deyip sokağa dökülürler, adamların en büyük özelliği devlet yararına olan her şeye karşı çıkmaları ve ihanete yatkın olmaları.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir grup chp linin önünde ermenistan bayrağı yakarsanız dayak yersiniz. işte kanıtı TÜRK KİMLİĞİNİ TAŞIMAK İSTEMEYEN,BU VATANSIZI TÜRK VATANDAŞLIĞINDAN ÇIKARTIN.. Türkiye'ye ihanet edip ABD'de ülkemizin ismini kullanarak para kazanan FETÖ'cüleri yerin dibine soktular. Kahvehaneyi basıp 'evet' oyu verecekleri ölümle tehdit ettiler!